1

Araabiamaade folktantsude õpituba

Tallinn tähistab Eesti rahvusvähemuste päeva! 

Laupäeval, 23. septembril kell 14.15-15.15 toimub Müstika Tantsustuudios (Tatari 64, 6. korrus) Araabiamaade folktantsude õpituba.

Õpitoale eelneb kell 12-14 loeng Araabiamaade folktantsud ja -muusika.

Koolitust viib läbi Berit Vill, kes on Müstika Tantsustuudio tegevjuht ning rahvusvaheliselt tunnustatud tantsuõpetaja ja kohtunik.

Alustanud kõhutantsuga 2000. aastal ja nüüdseks tantsinud juba 17 aastat, on ta reisinud töötanud tantsijana Eestis, Lätis, Leedus, Prantsusmaal, Saksamaal, Kreekas ja Soomes. Alates 2004. aastast töötab treenerina juhendades tunde ja kursusi erinevates linnades Eestis ja ka välismaal. Lisaks on Berit Vill olnud žüriis kohtunikuks mitmetel rahvusvahelistel kõhutantsufestivalide võistlustel: Azure ja Dum Tek(Läti), Raks Berlin(Saksamaa), Cairo By Night ja To Dance or Not to Dance Live( Kreeka).

Berit Aicha Vill on ka pikaajalise kogemusega koreograaf ning juhendab lisaks ka Müstika kõhutantsu showgruppe, kellega on esinemas käidud erinevatel festivalidel, eraüritustel kui ka edukalt osa võetud mitmetest konkurssidest.  

Stiilid, mida Berit õpetab ja tantsib on idamaine tants, kõhutants, raqs sharqi, klassikaline kõhutants, fantasy kõhutants, american tribal style kõhutants, tribal fusion kõhutants, eksperimentaalstiilid, araabia folkloor, Türgi mustlastants.

Lisainfo www.mystika.ee või tel 5245629

Korraldaja
MTÜ Müstika Stuudio
kontakttelefon: 5245629