Isvara Jooga kooli joogakursus

Isvara Jooga on ainulaadne joogakool Eestis, andes edasi rahvusvahelise Agama Yoga programmi, mille on välja töötanud elektroonika inseneri magistrikraadiga Swami Vivekananda Saraswati. Agama Yoga on tõeline vaimne ülikool, mille eesmärk on tuua autentse ja algupärase jooga õpetused tänapäeva maailma konteksti.

Õpetused baseeruvad India ja Tiibeti tantra jooga tradtitsioonidel, hõlmates nende korrektset metodoloogiat ja jooga tõelist edasiandmist- initsiatsiooni.

Programm on väga selgelt ja efektiivselt struktureeritud ning väga olulisel kohal on õpetuste kvaliteet. Õpetused on võrreldavad ülikoolitasandil haridusega, mille õppekava läbivõtmine võib vastavalt valitud tempole võtta mitmeid aastaid. Õppekava on jagatud erinevateks tasemeteks, kus käsitletakse kõiki jooga aspekte, enesetervendamise meetodeid ja vaimset eluviisi.

Õppekava hõlmab ka põhjalikke kursuse materjale, et õpilasted saaksid tervikliku joogahariduse baasi.

Meie 1. taseme kursusega võid liituda igal ajal. Septembrist 2016 alustavad kolm uut 1. taseme gruppi järgnevatel aegadel: 

Grupp 1: Esmaspäev ja kolmapäev 17.15-19.00. Tunnis 1 teooria loeng+kirjalikud materjalid+praktika. Liituda võid igal ajal, esimene tund toimub 5. september. Ühe korra osaluspanus 10 EUR. 

Grupp 2: Teisipäev ja neljapäev 10.00-11.45.Tunnis 1 teooria loeng+kirjalikud materjalid+praktika. Liituda võid igal ajal, esimene tund toimub 6. september. Ühe korra osaluspanus 10 EUR. 

Grupp 3: Teisipäev 18.00-20.45. Tunnis 2 teooria loengut+kirjalikud materjalid+praktika. Liituda võid igal ajal, esimene tund toimub 6. septembril. Ühe korra osaluspanus 15 EUR. 

Liituda võid erinevate gruppidega, käia üksikutes tundides või läbida kogu kursus. Loe rohkem Isvara Jooga kooli, kursuste ja õpetajate kohta ning vaata kalendrit siit: www.isvarajooga.ee.

Samuti saad lugeda tagasisidet õpilastelt siit: isvarajooga.ee/tagasiside/

Korraldaja
Isvara Jooga
info@isvarajooga.ee, kontakttelefon: 57 888 753