Joonistamise ja maalimise ABC Frank Koop

Oodatud on lapsed ja noored vanuses 6.-19.a.
Töökeel: 
Eesti
Õppetasu:  30 € kuus (6 tundi nädalas).

Tunnid toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti algusega kl.15:00.

Oodatud on lapsed ja noored vanuses 6.-19.a.

Õppetöö toimub klassis nr. 37.

Veel on vabu kohti! Huvi korral palume tulla sobival päeval ja kellaajal tutvuma ringi tegevusega. Kokkuleppel õpetajaga saab ringis osalemise kellaaegu nihutada ning muuta õpilasele sobivaks. Kohtumiseni!

Joonistamises ja maalimises on võimalus õpilasel kasutada ja proovida erinevad materjale ja tehnikaid. Joonistamise tundides saab õpilane panna proovile ja arendada enda vaatlemise ja käelisi oskusi. Kuna joonistused on tihti mustvalged, siis maalimine pakub võimalust kasutada värve. Joonistamise tundides antakse õpilasele võimalus arendada enda joonistamise oskusi ja maalimise tundides on omakorda võimalus arendada enda maalimise oskusi. Need kaks on eraldi tunnid ja mõlemat on enam-vähem võrdselt õppekavas.

Nooremate grupile on mõeldud nende vanusele sobivad ülesanded ning seal mängivad ka rolli nende oskused ja võimed. Näiteks lindude, loomade ja fantaasiategelaste kujutamine ning samuti looduse teemad. Vanemale grupile on samamoodi nende iga arvestavad ülesanded ning seal tuleb lisaks lindudele ja loomadele mängu ka inimese kujutamine. Samuti on võimalus joonistada või maalida natüürmorti, mis on kasulik valguse ja varju kujutamise poolest.

Õpilased sooritavad ülesanded vastavalt enda oskustele ja kiirusele ning ühe töö valmimine võib võtta ühel osalejal üks päev, kuid mõni teine vajab selleks mitmeid päevi või isegi nädalaid. Ülesanded on meil alati mitut tüüpi ning kajastame õppetöös ka riiklikke tähtpäevi ja sündmusi.

Õpilastel on võimalus kasutada joonistamiseks pliiatseid, söepulki jne. Maalime akvarell-, guašš- ja akrüülvärvidega.

Õpetaja- Frank Koop, telefon +372 5216043;

frank.koop@kanuti.tln.edu.ee

Õppetasu:  30 € kuus (6 tundi nädalas).

Tunnid toimuvad vastavalt vanusegrupile esmaspäeviti ja kolmapäeviti alates kell 15.00 klassis nr. 37

Registreeru huviringi

Korraldaja
Tallinna Kanutiaia Huvikool
kanuti@kanuti.tln.edu.ee, kontakttelefon: +372 6440989