Kullo tänavatants (KT stuudio)

OSALEJAD: lapsed ja noored alates 4. eluaastast
ÕPPEKEEL: eesti keel
TUNNID TOIMUVAD: kaks või kolm korda nädalas, kokku 2, 4 või 6 koolitundi
ÕPPETASU:
25€ kuus ( 2 koolitundi nädalas)
25€ kuus ( 4 koolitundi nädalas)
30€ kuus ( 6 koolitundi nädalas)
35€ kuus ( 8 koolitundi nädalas)
ÕPETAJAD: 
Mirjam Murel-Punder
Kadri Sirel
Sandra Põld
KONTAKT: ktstuudio(ät)kullo.ee

KT STUUDIO eesmärgiks on pakkuda lastele liikumisest rõõmu, anda neile hea kehakool ja tugev tantsutehnika, arendada eneseväljendusoskust ja esinemisjulgust. KT Stuudios saab tegeleda show- ja estraaditantsuga, tänavatantsuga ning uuest õppeaastast ka kaasaegse tantsuga.
Show- ja estraaditantsu treeningud hõlmavad klassikalist tantsu, jazztantsu, loovtantsu ja üldfüüsilist treeningut. Kavades kasutatakse nii popmuusikat kui ka kaasakiskuvaid palasid rock’n’rollist muusikalideni. Pöörame tähelepanu tantsutehnikale (pöörded, hüpped), sünkroonile ning lavalisele särale ja esinemisoskusele. 
Lisaks on kesk- ja vanemal astmel võimalus osaleda tänavatantsu ning kaasaegse tantsu tundides.
Eelkooliealiste laste treeningu põhiosad on klassikaline tants ning loovtants. Lisaks õpitakse vahvaid tantsukavasid. Tunnid on mängulised, kuid annavad lastele hea kehahoiu ning alustalad edaspidiseks liikumisega tegelemiseks.
KT Stuudio eelkooli, laste, noorte ja S-rühmade treener on Mirjam Murel-Punder.
Kaasaegset tantsu õpetajaks on KT Stuudios Kadri Sirel. Kadri on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala, lisaks täiendanud õpinguid Linzis Anton Bruckneri nimelises ülikoolis kaasaegse lavatantsu erialal ning töötubades Kopenhaagenis, Tel Avivis ning õppides trimestri Torinos NOD rahvusvahelises kaasaegse tantsu programmis. Kadri on osalenud tantsijana mitmetes rahvusvahelistes ja kodumaistes projektides. 
Kadri hakkab õpetama lisaks kaasaegsele tantsule õpetama ka showtantsu ja lastetantsu. Tundides pöörab tähelepanu individuaalse kehatunnetuse kui ka grupitunnetuse arendamisele.

Tänavatantsu hakkab KT Stuudios õpetama Sandra Põld.
Sandra alustas tantsimisega viie aastaselt Laine Mägi Tantsukoolis (Pärnu). Ta on kokku puutunud mitmete erinevate tantsustiilidega ning täiendanud ennast nii Eestis kui ka välismaal (Broadway Dance Centeri’s New Yorkis, Pineapple Stuudios Londonis ja osalenud “The PULSE” tantsukonventsioonidel). Aastal 2005 alustas ta võistlemist EDO ja IDO võistlustel disco ja hiphop tantsus. Ta on tantsinud Eesti koondises Euroopa ja maailmameistrivõistlustel hophopis. Aastal 2006 pani ta alguse tänavatantsutrupile “All starz”, mis on nüüdseks ametlik korvpalliklubi Pärnu Sadam tantsutrupp.
Sandra on loonud koreograafiat laevadele ning erinevatele võistlustele. Pälvinud eripreemiad nii koreograafi kui ka tantsijana Koolitantsu festivalil ja tantsinud Koolitantsu reklaamvideos. 
Septembrist alustab Sandra õpinguid Tallinna Ülikooli koreograafia erialal.
KT Stuudios hakkab Sandra esialgu õpetama new style, girlie hiphop'i, street/commercial jazzi.
Hiphop newstyle on tänavatants, mille põhirõhk on musikaalsusel - muusika tunnetamisel kehaga. Kehahoiak on vaba ja pigem lohakas. Newstyle võib sulatada palju erinevaid stiile nagu näiteks popping, locking jms. 
Girlie hiphop on tänavatantsu stiil, milles kasutatakse newstyle hiphop elemente, kuid üleüldine meeleolu ja kehahoiak on rõhutatult naiselikum kui tavalises hiphopis. 
Street/commercial jazz on tänavatants jazz-tantsu elementidega, kuhu on kaasatud mitmeid erinevaid stiile. Tegemist on suhteliselt tempoka tantsuga, mida kasutatakse palju muusikavideotes. Tantsitakse tuntud artistide hittide järgi - saad tunda ennast nagu tõeline popstaar!
Kõikide rühmade õppetöö teevad huvitavaks esinemised, kontserdid, festivalid, jõulupeod ning igasuvine laager Karepal (alates 4. klass), kus lisaks tantsule tegeldakse ka näitekunsti ja teiste eneseväljendusviisidega.

KT STUUDIO ehk KÕIK TANTSIMA!

ESIMENE PROOVITUND TASUTA!

Vaata lisa www.kullo.ee/index.php?page=466&

Korraldaja
Tallinna Huvikeskus Kullo
kullo@kullo.ee, kontakttelefon: 6646 109