Lasteteater „Väike Ooper” Olga Bunder; Edita Krilaviciene (vene keeles)

5-19 aastat
Töökeel: 
Eesti
Vene
Õppetasu 30 € kuus (6 tundi nädalas).

Lasteteatri „Väike Ooper” peamine eesmärk on intelligentse ja haritud noore põlvkonna kasvatamine, lastes hea muusikalise ja kirjandusliku maitse kujundamine ning individuaalsete võimete arendamine edasisteks muusikaõpinguteks. Väärtuseks on õpilaste silmaringi laiendamine muusika, kirjandusklassika ning muusikaajaloo õpetamise kaudu. „Väike ooper“ on loodud 1998. a.

Laste ja noorte vanuseks on 5-19 aastat. Töö on korraldatud kolmes rühmas: nooremad õpilased, vanemad õpilased-algajad ning kontsertrühm. Õppeaineteks on laulmine koos hääleseadega, kõnetehnika, lavaline liikumine koos koreograafiaga, näitlejameisterlikkus ning võõrkeelsete tekstide õpetamisele lisanduv vastavate keelte foneetika. Õppeprotsessi jätkuks on õppe- ja puhkelaagrid ning kontserttegevus. Kollektiivi hoidmisel ja liitmisel on oluline koht traditsioonidel: näiteks korraldatakse detsembrikuus Niguliste muuseumis Jõulukontsert, kus osalevad teatri kontsertrühm ja pedagoogid, Väikese ooperi sünnipäeva- ja jõulukontsert. Augustis hooaja väljasõidupiknik koos lastevanematega.

“Väike Ooper” on rahvusvaheliste konkursside laureaat – on esinenud Sankt Peterburis, Moskvas, Komis, Rootsis, Ukrainas, Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal ja Valgevenes. Ka “Väikese Ooperi” solistid on edukalt esinenud mitmel rahvusvahelisel konkursil.

Õppetöö toimub septembrist juunini.
Õppetasu 30 € kuus (6 tundi nädalas).

"Jõulupuu teatris pärast etendus 12.12.2020 T. A. Hofmann " Nutcracker"

Kui tunned huvi ja soovi, küsi julgesti!

NB! Õppetöö vene keeles.

Juhendaja: Olga Bunder; telefon 56638293 olga.bunder@kanuti.tln.edu.ee

Kontsertmeister: Edita Krilaviciene; telefon 56635761 edith.krilavi@kanuti.tln.edu.ee

Kontsertrühma õpetaja: Siiri Nieländer; telefon 58532040

Õpetaja: Andrey Barshay, telefon: 51 98 26 46

 

Registreeru huviringi

Korraldaja
Tallinna Kanutiaia Huvikool
kanuti@kanuti.tln.edu.ee, kontakttelefon: +372 6440989