Näitering Meelis Sekk

11-19
Töökeel: 
Eesti
Õppetasu näiteringis on 30 € kuus (6 tundi nädalas) / 26 € kuus (4 tundi nädalas)

Tulge näiteringi!

Tunnid toimuvad:
E alates 17.00
K alates 17.00
R alates 18.00

Kogunemine II korruse teatrisaali ees. NB! Vahetusjalanõud!

Oodatud on eelkõige õpilased vanuses 11-19, kuid ära ei öelda ka noorematele. Eelnev näitlemiskogemus on soovitav, kuid pole kohustuslik. Oluline on huvi teatri ja näitekunsti vastu, soov ennast arendada ja proovile panna. Tublimatest tublimad pääsevad ka publiku ette.

Tundides õpime selgeks teatriterminid, improviseerime, liigume, teeme näitlejatreeningut, tutvume hääletehnikaga. Põhiline töö käib läbi etüüdide ja improvisatsiooni, kasutame ka kirjapandud tekste.

Näiteringi vanem ja noorem rühm osalesid lavastustega “Mirr” ja “Kratilood” 2013 a. kevadel Saue Gümnaasiumis toimunud teatrifestivalil ja saavutasid oma vanuseastmes esikohad. Lisaks toodi koju kaks näitlejapreemiat.
Festivalil Kanutiaia Kann 2013 pälvisid mõlemad lavastused eripreemiad ja noori näitlejaid tunnustati samuti näitlejapreemiatega.
Festivalil Kanutiaia Kann 2014 osalemine tõi lavastusele “Mirr” esikoha, Kooliteatrite festivali Tallinna eelvoorul 2014 leidis “Mirr” samuti äramärkimist. Ka noorema grupi 2014 a kevadel etendunud “Sinilind” tõi noortele näitlejatele äramärkimisi ning preemiaid.
2015 a kevadel jõudis lavale etendus “Võluõunad”, mis samuti tõi festivalil noorele näitlejale preemia.

29. märtsil 2019 osales näiteringi trupp lavastusega “Sõbrapäev” Tallinna kooliteatrite festivalil. Etendus sai publiku sooja vastuvõtu osaliseks ning koju toodi kaks näitlejapreemiat.

Kevadel 2020 osalesime kooliteatrite festivali Tallinna voorul videokatkendiga “Burattino” etendusest ning saime positiivset tagasisidet.

2022 aasta veebruaris käis näiteringil külas ETV laste -ja noortesaade NOVA, et teada saada, mida tehakse näiteringi tundides.

Õppetasu näiteringis on 30 € kuus (6 tundi nädalas) / 26 € kuus (4 tundi nädalas)

Huvi korral kontakteeru kindlasti!
 

e-post: meelis.sekk@kanuti.tln.edu.ee
Tel: 56 601 887

Kohtume!

NB! Seoses vabade ringikohtade täitumisega on registreerumine näiteringi peatatud. Küsimuste korral võtke palun ühendust õpetajaga.

Korraldaja
Tallinna Kanutiaia Huvikool
kanuti@kanuti.tln.edu.ee, kontakttelefon: +372 6440989