Teatristuudio/teatriõpe Andres Kask

Õppetasu on 32 € kuus (8 tundi nädalas).
Töökeel: 
Eesti

Registreerimine on avatud!

Tunnid toimuvad teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti.

TEISIPÄEVITI ja NELJAPÄEVITI:

kell 15.00 1.-4. klass

kell 16.00 5.-9. klass

kell 17.00 10.-12. klass

PÜHAPÄEVITI:

kell 14.00 (kõik vanuseastmed)

Palume tulla Kanutiaia Huvikooli II korruse saali.

Teatristuudiosse on oodatud õpilased vanuses 7.-­ 19. eluaastat. Eelnev kogemus ei ole nõutav, küll aga teatrihuvi. Õppetöö toimub erinevates vanusegruppides. Tegeleme näitlejameisterlikkuse, lavakõne ja hääleseadega, liikumise, etüüdide ning erinevate improvisatsioonitehnikatega. Teeme esmast tutvust teatriteooria- ja ajalooga. Kui algavad näitemängu proovid, keskendume oma tundides lavastuse loomisele. Meie õppetöö eesmärgiks on arendada ja kasvatada kohusetunnet, teistega arvestamist, partneri usaldamist ning meeskonnatööd. Õpiväljunditeks on avalikud esinemised – olgu selleks improvisatsioonilised omaloomingulised etteasted, lühikavad (näiteks luuletustest, etüüdidest või proosatekstidest) ning näitemängud. Valminud lavastusi saab näha Kanutiaia Huvikooli teatrisaalis. Teatristuudio noored osalevad teatrifestivalidel ning erinevates projektides. Soovi korral on õpilastel võimalus olla huvikoolis ja linnas toimuvate noortesündmuste ja programmide teadustajateks ja läbiviijateks. Igal suvel toimub õpilastele traditsiooniline teatrilaager Karepal.

Õppetööst teatristuudios.

Teatristuudio õppemaht on 8 tundi nädalas. Meie tunnid toimuvad teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti. Täiendavate proovide toimumisel lepitakse see eelnevalt kokku. Koolivaheagadel õppetöö eriplaani alusel. Tundides osalemiseks mugav ja liikumist võimaldav riietus ning vahetusjalanõud.

Õpetajad: Andres Kask (põhiõpe), Irina Tomingas (näitlejameisterlikkus, lavaline liikumine); Tamara Pekarskaja (hääleseade, laulmine, klaverisaade).

Õppetasu on 32 € kuus (8 tundi nädalas).
Õppemaks kuulub koolituskulude alla.

Õpetaja Andres Kask
telefon +372 52 89 631

email: andres.kask@kanuti.tln.edu.ee

Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli režii eriala. Töötanud VAT Teatris. Eesti Näitlejate Liidu liige, vabakutseline näitleja. Olen laste, noorte ja täiskasvanute õpetamisega tegelenud aastaid. Huviharidusega laiemalt tegelen Eesti Huvikoolide Liidus, olles juhatuse esimees. Olen abielus ning mul on tütar ja poeg. Vabal ajal meeldib matkamine, aiandus ja kokkamine.   

Palun võimaluse korral eelnevalt registreeruda huviringi lehe lõpus oleva lingi kaudu. Küsimuste korral palun helistada või kirjutada.

Registreeru huviringi

Korraldaja
Tallinna Kanutiaia Huvikool
kanuti@kanuti.tln.edu.ee, kontakttelefon: +372 6440989