Valdeku Noortekeskus Lauamänguklubi

Töökeel: 
Eesti
Inglise
Tasuta

Kas olete liiga palju Ligrettot mänginud? UNO ei anna enam pinget? Kas Monopol lõpeb alati kaklusega? Kas soovite proovida midagi raskemat?

Valdeku noortekeskuse lauamänguklubi on tagasi. alustame 4. oktoobril ja see toimub igal kolmapäeval kell 16.00-18.45.
Uuenenud lauamänguklubist leiab lauamängude õppimiseks eraldi planeeritud aja, kuuplaani ning iga kuu viimane kolmapäev on turniiripäev! Noored saavad proovile panna oma teadmised kuu jooksul õpitud lauamängudest.

Lauamänguklubi toimub inglise ja eesti keeles. Osalemiseks on minimaalsel suhtlustasemel oluline inglise keele tase. Inglise keele oskus võib olla keerukamate mängude nautimiseks hädavajalik. Selle asemel, et seda ise teha, võite kasutada ka Google Translate rakenduse abi.

Õppemängud – võta kaasa nutiseade ja kõrvaklapid. Kui osalete õppemängudes, kasutame selleks õppevideoid. Neid tuleb kohapeal oma nutiseadmest kõrvaklappidega jälgida, et nii endal kui ka teistel oleks lihtsam õppida. Mängude videod saadetakse ka Lauamänguklubi Discord gruppi. Mänge saab õppida ka iseseisvalt kodus ja osaleda ainult mängusessioonidel.

Registreeru siin: https://forms.gle/PtFyMaRiDv7bNUqJ6

Lisainfo ja registreerimisvormi leiad siit:  https://www.nomme.ee/valdeku-noortekeskus/huviringid/lauamanguklubi/

Lauamänguklubi ametlik suhtluskanal on Discord ning selle vestlusgruppi pääseb sellelt lingilt: Lauamänguklubi Discord

Suupisted sobivad hästi lauamängudega. Osaleja soovi korral võib kaasa võtta suupisteid. Seda võiks teha nii, et kaasavõetud suupisteid saaks teiste mängijatega jagada.

kolmapäeval näeme!

*Kui osalejaid on palju, võtab iga laud ette eraldi mängu, kui osalejaid on vähe ja õpid kiiresti, siis saad osaleda mitmes mängus

 

Korraldaja
Valdeku Noortekeskus
roula.abdelhay@nomme.ee, kontakttelefon: 5556 7781