"Müstiline ürgmeri": 360-kraadine virtuaalreaalsuse film

Mis tunne oleks sukelduda sadade miljonite aastate tagusesse merepõhja ning kogeda sealset elu?

Kas tahaksid kohtuda nii tarmukate trilobiitide kui hiiglaslike merikiskjate, meriskorpionite ning nautiloididega?

Näitusest „Müstiline ürgmeri“ on valminud 360-kraadine virtuaalreaalne versioon, mis kutsub sind reaalselt kogema sadade miljonite aastate pikkust ajarännakut ning ootab sind tutvuma ürgsete mereelukatega!

Virtuaalreaalsuse peakomplektiga vaadatavas filmis näed, milliseid vahemaid on mandrid, sh Eesti ala, triivinud miljonite aastate jooksul. Tule vaata, milline nägi Eesti ala välja 600 miljonit aastat tagasi peale Maa ajaloo kõige pikemat jääaega, rända ajaperioodi, mil maailma valitsesid hiidroomajad, ning koge viimast jääaega, mille tagajärjel tekkis Maa geoloogiliselt noorim meri, Läänemeri.

Virtuaalreaalsuse filmiseanss kestab ca 7 minutit ning selle vältel reisib vaataja läbi 6 erineva ajastu, kokku sadu miljoneid aastaid. Filmi vaadatakse spetsiaalse peakomplektiga ning korraga saavad filmi vaadata 10 inimest.

Virtuaalreaalsuse filmiseansid toimuvad kuni augusti lõpuni teisipäevast pühapäevani kell 10, 11, 12, 13, 14, 15 ja 16, neljapäeviti ka kell 17 ja 18. Lisaks täistundidele saab filmi vaadata ka muul ajal elava järjekorra põhimõttel, vastavalt võimalusele.

NB! Kui soovite filmi vaadata kindlal kellajaajal või suurema seltskonnaga (alates 5 inimest), soovitame saadavust kontrollida ja oma tulekust teada anda telefonil 6411739.

Sügisesed ja talvised seansiajad avaldame augustikuu lõpus.  

Filmi saab vaadata nii eesti, vene kui inglise keeles.

Virtuaalreaalsuse filmi vaatamine ei ole soovitatav alla 5aastastele lastele.