Noorteorkester Deutsche Streichphilharmonie Festivali lõppkontsert Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival

N, 03.08.17 kell 20:55
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
R, 04.08.17 kell 20:00
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
L, 05.08.17 kell 16:00
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
L, 05.08.17 kell 20:00
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
P, 06.08.17 kell 16:00
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
P, 06.08.17 kell 20:00
Tallinna Jaani kirik, Vabaduse väljak 1, Tallinn
E, 07.08.17 kell 20:00
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
T, 08.08.17 kell 20:00
Tallinna Toomkirik, Toom-Kooli 6, Tallinn
K, 09.08.17 kell 20:00
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
N, 10.08.17 kell 20:00
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
R, 11.08.17 kell 20:00
Tallinna Toomkirik, Toom-Kooli 6, Tallinn
L, 12.08.17 kell 16:00
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
L, 12.08.17 kell 20:00
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
P, 13.08.17 kell 16:00
Niguliste kirik, Niguliste 3, Tallinn
P, 13.08.17 kell 20:00
Tallinna Jaani kirik, Vabaduse väljak 1, Tallinn
Näita kõiki
Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival 3.-13. august 2017 Festivali kunstiline juht Andres Uibo   N 3. august kell 20.59 – 23.59 Niguliste kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival Praeludium / Oreliöö  „Reformatsioon 500“ Reformatsioon ja orelikunst Tekstid Tarmo Saaret Näitus  „Oli aasta 1987“  Orelil: Andres Uibo,  Edouard Oganessian , Aleksei  Šmitov Kavas: Bach, Mendelssohn, Bruhns, Reger, Buxtehude   N 3. august kell 19 Tartu Pauluse kirik  P 6.august kell 17 Valga Jaani kirik         E 7. august kell 20 Niguliste kirik             Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival          Marco Lo Muscio (orel, Itaalia) Kavas: Wakeman, Uibo, Roberts, Lo Muscio, Ligeti, Bach, Moody     R 4. august kell 17 Tallinna Toomkirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival          Avatseremoonia Kadri Ploompuu (orel, Eesti) Kavas: Lepnurm, Luther, Bach   R 4. august kell 20 Niguliste kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival          Andres Uibo (orel, Eesti) Kavas: Buxtehude, Bach, Liszt, Tunder,  Mendelssohn   L 5.august kell 16 Niguliste kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival          Ansambel Hortus Musicus Kunstiline juht Andres Mustonen Kavas: Schütz , Senfl, Schein, Scheidt, Luther   L 5.august kell 20 Mustvee kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival
Aleksei Šmitov (orel), Mihkel Kallip (trompet), Mart Metsala (trompet) Kavas: Albinoni-Walther, Brahms, Bach-Šmitov   L 5.august kell 20 Niguliste kirik                              T 8.august kell 19 Käsmu kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival Stefan Donner (orel, Austria) Kavas: Franck, Vierne, Bach, Guilmant   P 6. august kell 10 Tallinna Jaani kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival          Orelifestivali missa Muusikaga teenivad külalisorganistid ja solistid   P 6.august kell 16 Niguliste kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival Edouard Oganessian (orel, Prantsusmaa) Kavas: Walther, Bach,  Bach-Marcello, Vivaldi   P 6.august kell 20 Tallinna Jaani kirik    Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival Stefan Donner (orel, Austria)
Jaanika Kuusik (sopran)
Evelin Ester (alt)
Anto Õnnis (tenor)
Alvar Tiisler (bass)
Piret Aidulo (orel, Eesti)
Kammerkoor Voces Musicales, Eesti Sinfonietta
Dirigent Andres Mustonen Kavas: Bach. Lutheri missad BWV 235, BWV 236 Bach. Triosonaat BWV 526, Prelüüd ja fuuga BWV 551   T 8. august kell 20 Tallinna Toomkirik   N 10.august kell 19 Tartu Pauluse kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival Wayne Marshall (orel, Inglismaa) Kavas: Schmidt, Saint-Saens, Widor, improvisatsioonid   K 9. august kell 20 Niguliste kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival „Bach, fantaasia ja toccata“ Orelil: Marco lo Muscio (Itaalia), Andres Uibo, Wayne Marshall (Inglismaa), Edouard Oganessian (Prantsusmaa), Aleksei Šmitov (Venemaa), Christian Schmitt (Saksamaa), Stefan Donner (Austria)   N 10.august kell 20 Niguliste kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival          Aleksei Šmitov (orel, Venemaa) Kavas: Froberger, Buxtehude, Krebs, Bach, Mendelssohn, Reubke   R 11. august kell 20 Tallinna Toomkirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival Christian Schmitt (orel, Saksamaa) Kavas: Merkel,  Pärt, Messiaen, Liszt   L 12.august kell 16 Niguliste kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival Ulla Krigul (orel) Kavas: Süda,  Tüür, Kõrvits,  Krigul   L 12. august kell 20 Niguliste kirik P 13.august kell 17 Lohusuu kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival Agnieszka Kosmecka (orel, Poola) Kavas: Bach, Hindemith, Alain, Freyer, Franck, Surzynski, Buxtehude, Eben   L 12.august kell 20 Kodavere kirik P 13.august kell 19 Nissi kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival Joseph Lia (laul, Malta) Piret Aidulo (orel) Kavas: Bach, Buxtehude, Mulet, Willan, Caccini, Schubert, Fenech, Mendelssohn, Uibo   P 13.august kell 16 Niguliste kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival          Toomas Trass (orel) Kavas: Toomas Trass. Kolm improvisatsiooni  Martin Lutheri koraalimeloodiatele ( „Vom Himmel hoch, da komm ich her“, „Vater unser im Himmelreich“, „Ein feste Burg ist unser Gott“)   P 13. august kell 20 Tallinna Jaani kirik Tallinna XXXI Rahvusvaheline Orelifestival          Festivali lõppkontsert Christian Schmitt (orel, Saksamaa) Noorteorkester Deutsche Streichphilharmonie Dirigent Wolfgang Hentrich Kavas: Barber, Mendelssohn, Liszt