Polina Gagarina / Полина Гагарина

Tallinnas esineb suure kontserdiga Polina Gagarina

Kohalik korraldaja TCC.EE annab teada vene estraadi ühe nõutuima ja populaarseima laulja suurtest kontsertidest Eestis ja Lätis. Kaunis, õrn ja võluv laulja esitleb Tallinnas ja Riias uut värviküllast fantastilist teatraliseeritud show´d „Polina“. Võrratu vokaal ja ainult elav esitus.

29. september -  Arena Riga
30. september -  Tondiraba jäähall, Tallinn

Polina Gagarina on üks nõutumaid artiste. 2016. aasta aprillis tuli Tallinnas kohe organiseerida ka teine kontsert, kuna esimese kontserdi piletid müüdi välja – ilma liialdamata -  momentaanselt. Muide, ka teise kontserdi pileteid haarati lausa lennult ja müüdi läbi paari nädalaga. Samal aastal ei saanud Riia Kongresside Maja kõiki soovijaid vastu võtta. Seetõttu otsustas kohalik organisaator TCC.ee korraldada Tallinna ja Riia kontserdid kõige suurematel väljakutel. Seekord ootab teid ainulaadne teatraliseeritud show „Polina“, mille loomisel osales üle 100 inimese.

2015. aastal esindas Polina Eurovisiooni laulukonkursil Venemaad. Laulja edestas paljusid tugevaid osalejaid ja saavutas finaalis auväärse teise koha.

Polina on paljudele meelde jäänud ka sellega, et ta on Esimese kanali populaarse show „Golos“ („Hääl“) mentor. Just sel ajal salvestas ta dueti show´ teise mentori Bastaga (Vassili Vakulenko) ja seejärel andis välja oma kolmanda stuudioalbumi „9“. Mais sai laulja teist korda emaks. Polina ei kavatse  pikemaks ajaks koju jääda, sest austajad sõna otseses mõttes nõuavad ta kontserte. Juba septembris rõõmustab ta oma kontsertidega arvukaid austajaid Baltimaades.
Hoolimata sellest, et piletid pole veel müügile tulnud, soovitab kohalik korraldaja nende soetamisega kiirustada, sest Polina Gagarina on püstitanud omamoodi rekordi – palvete hulgalt organiseerida Baltimaades kontsert.

Polina Gagarina pole ainult laulja, vaid ka näitleja ja modell. Ta on paljudele meelde jäänud filmi „Odnoi levoi“ järgi, kus mängis üht peaosa.

Polinal on suur hulk autasusid, sealhulgas on ta olnud festivali Aasta Laul mitmekordne laureaat, preemia «Fashion People Awards“ laureaat nominatsioonis „Fashion-laulja“,  Muz-TV preemia laureaat. Ka on Polina prestiižse preemia Kuldne Grammofon omanik,  „Parima laulja“ tiitli (telekanal RU.TV) ning tiitli „Aasta naine“ (ajakirjade GQ ja Glamour väljaanne Venemaal) omanik. 2016. aastal võitis Gagarina Muz-TV preemia  nominatsioonis „Aasta läbimurre“, samuti nominatsioonis „Kõige stiilsem Venemaal“ (ajakirja „HELLO! Russia“ väljaanne Venemaal).

Hiljuti esitles Polina Gagarina oma 30. sünnipäevaks välja antud singlit „Dramõ bolše net“ („Enam pole draamat“) ja jõudis  iTunes´i edetabeli tippu. Näitleja  rõõmustab endistviisi oma austajaid ja juba päris varsti esitleb ta oma uut programmi „Polina“ Tallinnas ja Riias.

Polina Gagarina eelolev kontsert väljub muusikalise show raamidest. Tantsutrupp, originaalsed videoinstallatsioonid, muljetavaldavad eriefektid ja palju teisi üllatusi. See on kontsert, mida ei tohi maha magada!