Rahvuskultuuride nädal 2017

E, 18.09.17 Kogu päev
Tallinn
Tallinn

Tallinn tähistab Eesti rahvusvähemuste päeva! 

Nädala jooksul on huvilistel võimalik tutvuda Tallinnas elavate rahvaste kultuuri ja traditsioonidega. Kavas on näitused, kontserdid, loengud, õpitoad ja lasteprogramm.

C 18 по 24 сентября 2017 Таллинн празднует день национальных меньшинств Эстонии!

Неделя национальных культур - выставки, концерты, лекции и рабочие комнаты.

 

Korraldaja
Tallinna Kultuuriamet,
kontakttelefon: 640 4780

Alamüritused

K, 13.09.17 kell 18:00
Vene kunstniku Bato Dugarzhapovi meistriklass - Viru väljak, Kesklinn, Kesklinna, 10111 Harju maakond, Eesti
L, 16.09.17 kell 18:00
Kontsert "Valgevene kaleidoskoop" - Mere pst 5, 10111 Tallinn
E, 18.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
E, 18.09.17 kell 10:00
Rahvuskultuuride lastehommik: rahvatantsu töötuba - Liivalaia 40
E, 18.09.17 kell 17:00 - E, 18.09.17 kell 18:30
Ekskursioonid "Juudi Tallinn" - Tallinn
E, 18.09.17 kell 17:30
Rahvustoitude õpituba: udmurdi köök - Estonia puiestee 5a, 10145 Tallinn, Estonia
E, 18.09.17 kell 17:30 - E, 18.09.17 kell 19:30
Debatt „Kas eestlane kardab võõraid kultuure?” - Estonia pst 8, 15044 Tallinn
E, 18.09.17 kell 18:00
Loeng „Korea kultuur - vanast ajast aastani 2067“ - Tartu maantee 28, 10115 Tallinn, Eesti
E, 18.09.17 kell 20:00
Лекция "Корейская культура - от старых времён до 2067-го года" - Tartu mnt 28, Tallinn
T, 19.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
T, 19.09.17 kell 11:00
Näitus „Mini-rahvariie” - Sõpruse puiestee 145, 13418 Tallinn, Eesti
T, 19.09.17 kell 17:00
Loeng romade kultuurist (täiskasvanutele, eesti keeles) - Tallinn
T, 19.09.17 kell 17:00 - T, 19.09.17 kell 18:30
Ekskursioonid "Juudi Tallinn" - Tallinn
T, 19.09.17 kell 17:15
Tatjana Tšervova loeng “Tallinna Meremeeste Kogu ajaloost” - Tallinn
T, 19.09.17 kell 17:30
Keelekohvik: Vähemusrahvused ja vähemuse hulka kuulumine - Liivalaia 40
T, 19.09.17 kell 17:30
Rahvuskultuuride luule- ja muusikaõhtu - Liivalaia 40, Tallinn
T, 19.09.17 kell 18:30
„Luuleklubi” eriüritus: Eestis elavad vähemusrahvased - Estonia puiestee 8, 10141 Tallinn, Eesti
K, 20.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
K, 20.09.17 kell 10:00
Ukraina kultuuri hommik - Sõle 47b, 10318 Tallinn, Estonia
K, 20.09.17 kell 15:00
Baltisakslaste kultuuri ja ajalugu tutvustav loeng - Estonia puiestee 8, 15044 Tallinn, Estonia
K, 20.09.17 kell 16:00
Vaba maalimine: Vähemusrahvuste kunst - Liivalaia 40
K, 20.09.17 kell 16:30
Näitus Mitmekultuurilise Eesti aastaring - Vene 6, 10140 Tallinn, Estonia
K, 20.09.17 kell 17:00
Vähemusrahvuste ümarlaud Pärimus ja perekond - Vene 6, 10140 Tallinn, Estonia
K, 20.09.17 kell 17:30
Loeng „Rannarootslased Eesti põhjarannikul“ - Vene 17, 10123 Tallinn, Eesti
K, 20.09.17 kell 18:00
Kõigi maade Bukowskid, ühinege! - Pärnu mnt 480a, Tallinn
K, 20.09.17 kell 19:00
Rahvarõivaste esitlus ja pärimuspidu - Tallinn, Vene tn 6
N, 21.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
N, 21.09.17 kell 11:00
Valeri Lauri loeng “Eesti vähemusrahvuste esindajate kunst” - Tallinn
N, 21.09.17 kell 15:00
Dokfilmiklubi õhtu noortele „Väikeste rahvaste suured lood” - Kangru 13, 10312 Tallinn, Estonia
N, 21.09.17 kell 16:00
Paberi marmoreerimise töötuba traditsioonilises türgi tehnikas - Tallinn, Komandandi tee 2
N, 21.09.17 kell 17:00 - N, 21.09.17 kell 19:00
„Il était une fois...“- prantsuse muinasjuttude õhtu - Kotzebue 16
N, 21.09.17 kell 17:00
Ekskursioon “Toomgildi oldermann Hans Heinrich Falck – mees, kes muutis Tallinna näo” - Tallinn, Komandandi tee 2
N, 21.09.17 kell 17:00 - N, 21.09.17 kell 19:00
Rumeenia pulmatraditsioone kajastava näituse avamine - Raekoja 4, 10146 Tallinn, Eesti
N, 21.09.17 kell 17:30
Näitused Naine ersa ja mokša kultuuris ja Nähtamatutes jälgedes - Estonia puiestee 5a, 10145 Tallinn, Estonia
N, 21.09.17 kell 17:30
Rahvustoitude õpituba: mokša köök - Estonia puiestee 5a, 10145 Tallinn, Estonia
N, 21.09.17 kell 18:00
Loengud: Naise vägi ja side esivanematega ning Nüüdisaeg ja tšuvaši rahvalaul - Estonia puiestee 5a, 10145 Tallinn, Estonia
N, 21.09.17 kell 18:00
Usbekistani õhtu - Raudtee 68, 11621 Tallinn, Estonia
N, 21.09.17 kell 18:00
"Poola on lähedal" - E. Vilde tee 72, 12913 Tallinn, Estonia
R, 22.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
R, 22.09.17 kell 10:00
Jaapani kultuuri hommik - Sõle 47b, 10318 Tallinn, Estonia
R, 22.09.17 kell 11:00
Eestirootslaste kirikumuuseumi külastamine koos giidiga - Rüütli tn 9, Tallinn
R, 22.09.17 kell 11:00
Tutvume moldova-rumeenia kultuuriga - P. Pinna 8, 13615 Tallinn
R, 22.09.17 kell 12:00 - R, 22.09.17 kell 13:30
Ekskursioon "Peeter I aegne Kadriorg" - Mäekalda 2, 10127 Tallinn, Eesti
R, 22.09.17 kell 15:00 - R, 22.09.17 kell 16:30
Ekskursioon "Peeter I aegne Kadriorg" - Mäekalda 2, 10127 Tallinn, Eesti
R, 22.09.17 kell 17:00
Loeng “Mari rahvas ja nende põline loodususk” - Komandandi tee 2, 10130 Tallinn, Eesti
R, 22.09.17 kell 17:30
Liibanoni köögi töötuba - Liivalaia 40
R, 22.09.17 kell 18:00
Kontsert "Ühe taeva all" - Tallinn
L, 23.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
L, 23.09.17 kell 11:00
Meisterdamishommik lastele - Sõle 47b, 10318 Tallinn, Estonia
L, 23.09.17 kell 11:00
Lastehommik „Palju toredaid ning erinevaid rahvaid” - Raudtee 68
L, 23.09.17 kell 12:00
Muuseumitund „Vene teejoomise kombed“ - Pikk 29a
L, 23.09.17 kell 12:00
Loeng: Araabiamaade folktantsud ja -muusika - Tatari 64, 10134 Tallinn, Eesti
L, 23.09.17 kell 12:00
Komi kultuuri perepäev - Liivalaia 40
L, 23.09.17 kell 13:00
Kohtumine Kanitat Matsovaga Tšerkessi Kultuuriseltsist - Kangru 13, 10312 Tallinn, Estonia
L, 23.09.17 kell 13:00
Töötuba „Vene traditsiooniline laste nukk” - Sõpruse puiestee 186, 13424 Tallinn, Eesti
L, 23.09.17 kell 14:00
Kontsert "Vene laul mu hinges" - Tallinn
L, 23.09.17 kell 14:15
Araabiamaade folktantsude õpituba - Tatari 64, 10134 Tallinn, Eesti
L, 23.09.17 kell 15:00
Aserbaidžaani päev - Kadrioru lastemuuseum Miiamilla - L. Koidula 21c, 10127 Tallinn, Eesti
L, 23.09.17 kell 15:00
Nukuetendus „Kootud lood“ - Kotzebue 16, Tallinn
L, 23.09.17 kell 18:00
Kontsert "Me elame siin" - Mere pst 5, Tallinn
P, 24.09.17 kell 14:00
Loeng pakrirootslaste rahvariietest ja käsitööst koos kohvipausiga - Rüütli tn 9, Tallinn
E, 25.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
T, 26.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
K, 27.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
N, 28.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
N, 28.09.17 kell 19:00
Luuletaja, filmirežissööri ja ajakirjaniku Andrei Tantsõrevi loominguõhtu - Tallinn
R, 29.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
L, 30.09.17 kell 08:00
Soome-ugri rahvaid tutvustav näitus "Hõimlaste ilu" Rahvuskultuuride nädala 2017 raames - Paekaare 58, 13611 Tallinn, Eesti
L, 30.09.17 kell 18:00 - L, 30.09.17 kell 19:40
Valgevene riiklik ansambel PESNJARÕ - Kuldsed hitid ja uued laulud - Mere pst 5, 10111, Tallinn