Sergei Garmash. Loominguline õhtu / Сергей Гармаш. Творческий вечер

22. jaanuar 2018 aasta
Vene Kultuurikeskuses
Venemaa rahvakunstnik SERGEI GARMAŠ esitab monoetenduse „Igale häbematusele järgneb oma sündsus“

„Igale häbematusele järgneb oma sündsus“ ütles Anton Tšehhov. Selle tsitaadiga järgi pani nime oma monoetendusele Venemaa üks populaarsemaid näitlejaid Sergei Garmaš.

Garmaš on üllatavalt orgaaniline nii laval kui ka võtteplatsil. Tema nimi afiššil tagab täiusliku teatrielamuse. Ta oskab väga täpselt välja joonistada oma kangelaste iseloomu omadused ja tungida oma kangelaste hinge sügavusse.

Sergei Garmaši persoonideks on inimesed – tugevad, otsekohesed ja alati tõepärased.

Juba veerand sajandit töötab ta ühes Venemaa parimatest teatritest „Sovremennik“.

Tal on hulgaliselt aunimetusi, mille seas tähtsaim on tunnustus „Meie aja kangelane“ formuleeringuga „tõelise meheliku karakteri kehastamise eest kinoekraanil“.

Reaalses elus ei pea Sergei Garmaš ennast sugugi karmiks inimeseks. Missugune on ta aga Venemaa rahvakunstnik, miljonite inimeste iidol tegelikkuses? Sellest kõnelebki lavastus „Igale häbematusele järgneb oma sündsus“, milles mängib juba aastaid täissaalidele Sergei Garmaš.

Antud lavastuses näitleja põimib Tšehhovi jutustused oma isiklike elusündmustega. Põnevalt ja värvikalt nagu alati jutustab ta oma sisseastumisest Dnepropetrovski teatrikooli ja Kunstiteatri õppestuudiosse, teenimisest armees ja tulemisest teatrisse „Sovremennik“, koostööst suurte teatrikorüfeedega ja noorte kolleegidega, meenutades oma koostööd ja osavõttu Aleksei Simonovi, Valeri Todorovski, Semjon Lungini, Nikita Mihhalkovi filmides. Kui aga vaatajatel saalis tekib küsimusi, siis vastab ta neile meeleldi ja see saab osaks etendusest. Ta on igati avameelne ja on mida jutustada ja jagada oma publikuga.

Oma juuresoleku, kordumatu intonatsiooni ja energeetikaga täidab ta lava ja ei vaja lisaks dekoratsioone – ainult suur ekraan, kus paralleelselt jooksevad lõigud tema filmidest ja teatrietendustest.
Sergei Garmaš mängib etendust oma elust, rääkides ausalt ajast ja endast.


Lisa info ja piletite tellimine:
belessa.art@gmail.com,
6427007, 58058924