U17 EM-FINAALTURNIIRI FINAAL: Hispaania - Prantsusmaa

Neidude U17 EM-finaalturniir on jõudmas lõpusirgele, kui teisipäeval, 23. mail peeti Kadrioru staadionil ja A. Le Coq Arenal poolfinaalmänge. Turniiri finalistid on Prantsusmaa ja Hispaania.

Kadrioru staadionil peetud kohtumises võttis Prantsusmaa ülikindla 10:2 võidu Šveitsi üle. Kogu mängu valitses Prantsusmaa, kes esimesel poolajal jõudis sihini neljal ja teisel poolajal kuuel korral.

Teine finalist selgus A. Le Coq Arenal Hispaania ja Inglismaa vastasseisust, kus Hispaania näitas tulemusega 3:1 paremust.

Neidude U17 EM-finaalturniiri finaal toimub reedel, 26. mail kell 19.00 A. Le Coq Arenal. Pääsmeid saab soetada Piletilevist.

Kõigil finaalturniiri mängudel on pealtvaatajatele eriline kingitus: enne avavilet löövad mõlema võistkonna algkoosseisu kuuluvad mängijad publiku sekka 22 eksklusiivset palli, millel on Eestis toimuva U17 EM-finaalturniiri logo. Tegemist on ühtaegu kvaliteetsete pallidega kui ka väärtuslike mälestusesemetega.

Olulise lisaväärtusena on neidude U17 EM-finaalturniiri suurtoetaja Euronics igaks A. Le Coq Arenal toimuvaks mänguks staadionile üles seadnud põneva ala. Nimelt saab pärast staadionile sisenemist teise korruse galeriis mugavatel kott-toolidel kätt proovida PlayStationi konsoolil jalgpalli mängides ning katsetada virtuaalreaalsuse prille ja autorallit.

Korraldaja
Eesti Jalgpalli Liit
kontakttelefon: 627 9960