VÄIKE GAVROCHE

Nukulavastus vanusele 7+

Üks laps võib olla suurem veel kui kuningas, kes valitseb!

Lugu Pariisi tänavapoisist, keda hüütakse Gavroche Väikeseks. Tänav, kus ta elab, on kui omaette väike riik, mida valitseb viletsus ja vaesus. Vaatamata raskele olukorrale ei lase Gavroche nina norgu – ta tunneb rõõmu soojast päikesest, mis tänava ja inimeste peale paistab ning aitab ja lohutab teisi. Ta on küll väike kraadest tänavapoiss, kuid süda tema sees on suur. Ajal, mil Prantsusmaa kuningas on unustanud oma rahva eest hoolitsemise, kannab Gavroche hoolt oma tänava inimeste eest – nagu hea väike kuningas, kelle kuningriigis on kõik võrdsed. Paraku saab ühel hetkel selgeks, et nii enam edasi minna ei saa, ja siis on taas Gavroche see, kes enese ja teiste vabaduse eest võideldes ei karda loovutada kõike, mis tal on – isegi mitte oma elu.

Lavastus põhineb katkenditel Victor Hugo suurromaanist “Hüljatud”.

autor VICTOR HUGO
dramatiseerija URMAS LENNUK
lavastaja TAAVI TÕNISSON
kunstnik ANNI JÕEAAS
muusikaline kujundaja KAIRE VILGATS
valguskujundaja TRIIN RAHNU
videokujundaja GEORG-SANDER MÄNNIK
koreograaf OLGA PRIVIS
tõlkijad MARIA HANGE, IMMANUEL PAU, IMRE PULLMAN, PAUL VIIRES

mängivad Andres Roosileht, Anti Kobin, Getter Meresmaa, Jevgeni Moissejenko, Kaisa Selde, Liivika Hanstin, Mart Müürisepp, Mirko Rajas, Riho Rosberg, Tiina Tõnis

Esietendub 15. septembril 2013 NUKU väikeses saalis.

Nukulavastus kahes vaatuses
Vanusele 7+

NUKU teatri etendusega samal päeval NUKU teatri vastas (Lai 6) asuva restorani Da Rocco kogu menüü 10% soodsam.
Restoran tagab kiire teeninduse, vajalik laua ettebroneerimine (tel. +372 56271177, e-post daroccoresto@gmail.com). Eripakkumine kehtib perioodil 02.05-03.06.2018.