Zaz - Organique Tour

ZAZ
5. juunil 2023
Alexela KontserdimajasSärav ja võrratu prantsuse laulja Zaz esineb 5. juunil Alexela Kontserdimajas oma „Organique Touri” raames suure soolokontserdiga.
Vist ei olegi sellist muusikažanri, milles Zaz end proovile poleks pannud või kõrgustesse tõusnud. Asjata ei nimeta ta oma lemmikuteks helilooja Antonio Vivaldit, lauljaid Ella Fitzgeraldit, Edith Piafi ning hispaania, mustlas- ja araabia meloodiate esitajaid.
Zazi kähe sensuaalne hääl on üle maailma köitnud tuhandeid austajaid, keda pärast lugude „Je veux“, „Qué vendrà“, „Si jamais j'oublie“ ja „On ira“ peadpööritavat edu ainult juurde tekib.
Tulevane staar õppis konservatooriumis, mängis viiulit, kitarri, klaverit, laulis kooris, alustas karjääri folgi-, souli-, džässi- ja bluusikollektiivides.

Oma loomingulisel teel, mis kulges läbi paljude maailma riikide, saavutas Zaz palju võite erinevatel konkurssidel ja festivalidel, sai plaatina-, teemantplaate ... Maailm avastas uue laulja, särava ja julge, kes oli valmis igasugusteks loomingulisteks katsetusteks.
Zaz laulis tohutu suurtes saalides teisel pool Atlandi ookeani, legendaarsetes Pariisi kohvikutes, kust käisid läbi tuntud šansoonilauljad, Londoni ja Pariisi kuulsates saalides.
Zaz on välja andnud 5 albumit, viimane ilmus 2021. aastal ja lauljatar andis sellele nimeks „Isa“ – nii kutsuvad teda sõbrad. See plaat on omamoodi tagasipöördumine oma sisemaailma. See sai pandeemiaperioodi mõtiskluste viljaks ja aluseks Zazi maailmaturneele, mis algas 2021. aastal. Lauljataril õnnestus luua särav muusikapalett. Elule „roosas“ (nagu kuulsas Edith Piafi laulus) lisas Zaz erkrohelist värvi. Ta on tulihingeline keskkonnakaitsja ja lõi isegi oma fondi. Ta armastab ja võitleb elu eest planeedil Maa. Ja need laulud laulavad temast.
Zaz pani oma tuurile nimeks „Organique Tour“. Ja see on tõesti orgaaniline nagu ka sellel esitatavad laulud. Publik saab näha laulja ainulaadset kuvandit, avastada enda jaoks loovuse uusi tahke, jõuda saladusele sammukese lähemale.
Juba 5. juunil saate Alexela Kontserdimajas jagada rõõme, kuulata vanu ja uusi laule, vahetada naeratusi ning langeda salapärase prantslanna lummusesse.