1. taseme joogakursus

Isvara Joogakool on rahvusvahelise Agama Yoga joogakooli haru, kus saad õppida põhjalikku autentset joogatarkust.

• Ainulaadne joogakool Eestis
• Rahvusvaheline struktureeritud programm
• Iga joogatund sisaldab endas loengut ja praktilist osa
• Kaasa põhjalikud kirjalikud materjalid
• Iga taseme läbijale rahvusvaheliselt tunnustatud diplom
• Palju erinevaid tantristlikku koolkonda kuuluvaid joogastiile

Isvara Joogakool on ainuke joogakool Eestis, kus saab omandada põhjaliku joogahariduse rahvusvahelise Agama Yoga programmi alusel. Programm on selgelt ja efektiivselt struktureeritud ning baseerub India ja Tiibeti tantrajooga traditsioonidel.

Rahvusvahelist Agama Yoga kooli, mille haru Isvara Joogakool on, tuntakse kui tõeliselt vaimset ülikooli. Selle eesmärk on tuua autentse ja algupärase jooga õpetused tänapäeva maailma konteksti. Iga tasemega liigutakse järjest sügavamale joogasaladustesse.

Isvara Joogakooli õpetused on võrreldavad ülikoolitasandil haridusega. Õppekava on jagatud erinevateks tasemeteks, kus käsitletakse kõiki jooga aspekte, enesetervendamise meetodeid ja vaimset eluviisi.

1. TASEME JOOGAKURSUS

Igasse tundi on vajalik ette registreermine ning kui Sul võimalust tulla ei ole siis registreeringu tühistamine:: http://isvarajoogakool.ee/tunniplaan/

1. taseme kursusega võib igaüks liituda! Soovitame Sul liituda kursuse alguses, kuid selle kursusega võid liituda igal ajal.

Uue 1. taseme kursuse 1. tund leiab aset 13. veebruaril. Kursus kestab pool aastat. Tunnid kestavad 2h 45 min, sisaldavad kahte teooria loengut, vastavaid kirjalikke materjale ning joogapraktikat.

Ühe tunni osaluspanus on 20 EUR. Võimalus tasuda ka Sport ID-ga või soetada joogakaart, 90 EUR eest, mille väärtus on 100 EUR, seega saad tundidest 10% soodustust. 

1. taseme läbimisel 80% ulatuses on võimalus liituda järgmise kursusega. Isvara Joogakoolis saad omandada kuni 8 joogakursususe taset. 

Isvara Joogakoolis on kohapeal olemas joogamatid, pleedid, padjad, riiete vahetamise võimalus ning joogivesi.

Kursust läbi viivad Isvara Joogakooli õpetajad on õppinud rahvusvahelise Agama Yoga joogakooli peakorteris Tais, on läbinud selle kooli intensiivse 500-tunnise õpetajate koolituse ning omavad joogaõpetaja sertifikaati, mida tunnustavad nii Yoga Allience kui ka Rahvusvaheline Joogaföderatsioon IYF.

Igasse tundi on vajalik ette registreerimine ning kui Sul võimalik tundi tulla ei ole siis registreeringu tühistamine: http://isvarajoogakool.ee/tunniplaan/

Loe lähemalt www.isvarajoogakool.ee