1.taseme joogakursus

Isvara Joogakool on rahvusvahelise Agama Yoga joogakooli haru, kus saad õppida põhjalikku autentset joogatarkust.

Registreeri tundidesse siin: isvarajoogakool.ee/tunniplaan/

• Ainulaadne joogakool Eestis
• Rahvusvaheline struktureeritud programm
• Iga joogatund sisaldab endas loengut ja praktilist osa
• Kaasa põhjalikud kirjalikud materjalid
• Iga taseme läbijale rahvusvaheliselt tunnustatud diplom
• Palju erinevaid tantristlikku koolkonda kuuluvaid joogastiile

Isvara Joogakool on ainuke joogakool Eestis, kus saab omandada põhjaliku joogahariduse rahvusvahelise Agama Yoga programmi alusel. Programm on selgelt ja efektiivselt struktureeritud ning baseerub India ja Tiibeti tantrajooga traditsioonidel.

Rahvusvahelist Agama Yoga kooli, mille haru Isvara Joogakool on, tuntakse kui tõeliselt vaimset ülikooli. Selle eesmärk on tuua autentse ja algupärase jooga õpetused tänapäeva maailma konteksti. Iga tasemega liigutakse järjest sügavamale joogasaladustesse.

Isvara Joogakooli õpetused on võrreldavad ülikoolitasandil haridusega. Õppekava on jagatud erinevateks tasemeteks, kus käsitletakse kõiki jooga aspekte, enesetervendamise meetodeid ja vaimset eluviisi.

1. TASEME JOOGAKURSUS

1. taseme kursusega võib igaüks liituda! Soovitame Sul liituda kursuse alguses, kuid selle kursusega võid liituda igal ajal. Algamas on 4 uut 1. taseme kursust! Sa võid käia erinevate gruppide tundides vastavalt oma graafiku sobivusele. 

Iganädalased tunnid:

Alates 4. september: esmaspäeviti ja kolmapäeviti 10.00-11.45. Tund sisaldab 1 teooria loengut ning praktikat. Osaluspanus 15 EUR. 

Alates 5. september: teisipäeviti ja neljapäeviti 17.15-19.00. Tund sisaldab 1 teooria loengut ning praktikat. Osaluspanus 15 EUR.

Alates 6. september: kolmapäeviti 18.00-20.45 Tund sisaldab 2 teooria loengut ning praktikat. Osaluspanus 20 EUR.

1 kord kuus

Alates septembrist toimub 1x kuus intensiivne 1. taseme kursus laupäeviti 13.00-17.00, mis on eelkõige suunatud võimalusena kõigile, kes elavad Tallinnast väljaspool ning soovivad meie kursustega liituda. Laupäevases tunnis võtame läbi 4 teooria loengut ning kursus kestab 1 aasta. Selle poolaasta tunnid toimuvad 16. september, 14. oktoober, 11. november ja 9. detsember. Osaluspanus 45 EUR. 

Kõik Isvara Joogakooli õpetajad on õppinud rahvusvahelise Agama Yoga joogakooli peakorteris Tais, on läbinud selle kooli intensiivse 500-tunnise õpetajate koolituse ning omavad joogaõpetaja sertifikaati, mida tunnustavad nii Yoga Allience kui ka Rahvusvaheline Joogaföderatsioon IYF.

Isvara Joogakoolis on kohapeal olemas joogamatid, pleedid, padjad, riiete vahetamise võimalus ning joogivesi. Igas tunnis kaasa kirjalikud materjalid.

Registreeri tundi: isvarajoogakool.ee/tunniplaan/

Loe lähemalt www.isvarajoogakool.ee

Korraldaja
Isvara Joogakool
info@isvarajoogakool.ee, kontakttelefon: 57 888 753