Aeg ja Sina – kes keda juhib?

Mida Sa teeksid, kui Sul oleks igas ööpäevas 2 tundi rohkem aega kui seni? Magaksid kauem? Õpiksid? Teeksid rohkem tööd? Veedaksid aega lähedastega?
Aeg on üks ülimalt võrdõiguslik ressurss, mis on igaühele ühtviisi piiratud ja seda pole võimalik mingi raha eest juurde osta. Sõltumata vanusest, soost, usutunnistusest, seksuaalsest sättemusust ja varanduslikust seisust on igaühel ööpäevas ikka ühepalju 24 tundi. Ja kui Sa neid tunde ka kuidagi ei kasuta, siis oled need ometi päeva lõpuks täielikult ära kasutanud. Kindlasti oled mõelnud, kuidas mõned inimesed jõuavad sellesama 24 tunniga tehtud kordades rohkem kui teised?  Vastus on tegelikult lihtne – nad on õppinud oma aega juhtima ja panustavad seda neile tegevustele, mis on neile olulised ja loovad tulemust. Kui tahad ise ööpäevas rohkem korda saata ja pead oluliseks, et ka Sinu kolleegid seda suudaksid, siis siin on võimalus tulla ja täitsa teadlikult ennast selles vallas paremaks muuta. Tasuks võib olla rohkemgi kui 2 tundi Sinu ööpäevas, mida saad edaspidi oma tahtmist mööda kulutada või oma eesmärkide saavutamiseks panustada.

Koolitaja Risto Sulu on MBA haridusega ettevõtja, koolitaja ja coach, kes on ettevõtluses tegutsenud üle 10 aasta ja coachinguga 5 aastat.

Sellel 8-tunnisel koolitusel osalenu:
- Omab teadvustatud ülevaadet oma päevastest tegevustest ja teab, millel on suurem mõju tema eesmärkidele;
- Oskab seada oma päevast fookust ja prioriteete ettevõtte tulemuslikuks tegevuseks;
- Suudab juhtida enda seisundit ja olla ajas tulemuslikum;
- Teeb paremini koostööd teiste meeskonnaliikmetega ühise edu nimel

Ajajuhtimise muudatuste saavutamiseks kasutame koolitusel järgmisi meetodeid:
- auditoorne loeng
- paaris-coaching
- rühmatööd
- arutelu

Ja kui Sulle nüüd tundub, et kõik on tore, aga Sul on tööl kiire ja pole ikkagi aega sellele koolitusele tulla, siis on küll juba täitsa tagumine aeg sellest osa võtta.

Koolituse täpse sisuga saate tutvuda siia vajutades

Koolituse läbimisel väljastatav dokument: tõend

Koolituse hind sisaldab: auditoorne koolitus, õppematerjalid, tõend, kohvipaus.

PS! Antud koolitust on võimalik tellida ka asutusesisese koolitusena. Koolituse korraldamisel võtame arvesse Teie ettevõtte spetsiifikat ja vajadusi. Korraldame koolitust nii eesti  keeles. Huvi korral koostame Teile hinnapakkumise. 

Juunika Koolitus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.  

Korraldaja
Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee, kontakttelefon: 7449600