Akustilise kitarri õpe Siim Leppik

7-18, ka täiskasvanud
Õppetasu 35 € kuus, täiskasvanutel 45 € kuus.

Huviring on 7-18 aastastele noortele, kellel on huvi kitarrimängu vastu. Varasem kokkupuude pillimänguga ei ole vajalik. Õpe toimub kolmestes gruppides kord nädalas poolteist tundi, tundide toimumise aja suhtes võtta ühendust õpetajaga. Kooliaasta kestab septembrist algusest mai lõpuni. Tunnid toimuvad eesti keeles.
Üritan jagada õpilased vastavalt vanusele ja kogemusele, et grupid saaksid võimalikult ühese tasemega. Selleks oleks vaja täita väike küsimustik õpilase kokkupuutest pilliga, mille vastused saata õpetaja meilile:

Kui vana õpilane on?

Kas ja kui kaua on kokkupuudet kitarri või muu pilliga? (kui muu pilliga, siis palun täpsusta)

Kui jah, siis kas on kokkupuudet noodikirja ja/või kitarri tabulatuuriga?

Hea oleks, kui igal õpilasel oleks oma pill, sest pilliõpe eeldab ka palju kodus harjutamist, kuid ka koolil on tunnis kasutamiseks pillid kasutada anda. Pilli ostes võib vabalt pöörduda nõu saamiseks õpetaja poole.

Olen alati muusikast huvitunud ja seda palju kuulanud. Kitarri hakkasin õppima juba rohkem kui 10 aastat tagasi – alustasin ise raamatute ja interneti abil, siis Kalev Saarva juhendamisel Viljandi Huvikoolis, siis taas omapäi. Hetkel õpin Otsakooli teisel kursusel rütmimuusika kitarri.

Olen teinud erinevaid bände popist rokini ja hetke kõige uuem ja meeldivam väljakutse on jazztrios mängimine. Mulle pakubki pillimehena hetkel eelkõige pinget jazzmuusika, kuna see on põneva kõlaga ja tihti ootamatu, mis on instrumentalistile väga arendav. Samas meeldib mulle kuulata ja mängida ka souli, rocki ja popmuusikat. Olen andnud kitarri eratunde ja workshoppe ka koolides.

Nii õpetaja kui õpilasena on minu jaoks oluline õpilase individuaalne töö kodus, sest vilumuse pillimängus saavutab ainult harjutades. Õpetaja funktsioon pilliõppes on anda näpunäiteid ja ülesandeid, mis viivad kõige efektiivsemalt eesmärgini.

Õppetasu 35 € kuus, täiskasvanutel 45 € kuus.

Ringi õppetöö korralduse kohta täpsema info saamiseks ja tunniaegade kokkuleppimiseks võtke palun ühendust õpetajaga.
Õpetaja kontakt –

Siim Leppik
+37253465381

siim.leppik@kanuti.tln.edu.ee

Registreeru huviringi

Korraldaja
Tallinna Kanutiaia Huvikool
kanuti@kanuti.tln.edu.ee, kontakttelefon: +372 6440989