Avastuspäevad 9–13-aastastele: Lendame!

9-13 aastastele lastele
Töökeel: 
Eesti
Vene
25 €
Pilet kehtib üheks avastuspäevaks

21.–24. oktoobril toimuvad Energia avastuskeskuses avastuspäevad, kuhu ootame kõiki uudishimulikke 9–13-aastaseid lapsi. Avastuspäevadel õpime programmeerimise põhimõtteid, ehitame lennumasinaid, vaatame teadusteatrit, uurime maavarasid ja käime planetaariumis kosmosereisil. 

Tähelepanu: 21. ja 23. oktoobril on töökeel eesti keel, 22. ja 24. oktoobril vene keel. Avastuspäeva programm on kõigil päevadel sama – osalejad saavad valida endale sobiva kuupäeva.

Avastuspäevade teemaks on seekord “Lendame!” – uurime, milliseid oskusi ja ressursse on vaja selleks, et lennata kosmosesse. Selleks tutvume programmeerimise alustaladega ja mängime paberil pisiprogrammeerimise mängu. Katsetame ise lennumasinate ehitamist ja püüame neile korralikult tuule alla saada, käime planetaariumis kosmosestarti vaatamas, teeme koos avastuskeskuse leiutaja Aare Baumeriga teadusteatrit ja mängime natuke ka maavaradega.

Tegevused kestavad avastuskeskuses kella 11–16-ni, osalejatele pakume ka sooja lõunasööki. Soovi korral võivad lapsed jääda ka kauemaks iseseisvalt ekspositsiooni avastama kuni keskuse sulgemiseni kell 19.

Avastuspäeva osalustasu on 25 eurot. Palume silmas pidada, et avastuspäeval on osalejate arv on piiratud ja keskuses kohapeal pileteid ei müüda.

21. oktoobri eestikeelsele avastuspäevale saab pileti osta siit

23. oktoobri eestikeelsele avastuspäevale saab pileti osta siit

22. oktoobri venekeelsele avastuspäevale saab pileti osta siit

24. oktoobri venekeelsele avastuspäevale saab pileti osta siit

Lisainfo: www.energiakeskus.ee/avastuspaev-okt-2019

Korraldaja
Energia avastuskeskus
info@energiakeskus.ee, kontakttelefon: 620 9020