Bailatino treeningud noortele

Töökeel: 
Eesti
Vene
Inglise

Bailatino®, see on kaasaegse treening- ja tantsustiili nimetus. Bailatino® ühendab ladina-ameerika tantsukultuuri parimad küljed – erinevad tantsud, muusika, rütm ja tempo, kehatunnetus, meeldiv koormus ja tõhus work-out ning emotsioon. Bailatino® tantsutreeningus tegeletakse salsa, reggaetoni, bachata, samba, merengue, cha-cha, mambo ning mitmete teiste populaarsete
 ladina-ameerika tantsudega.

Bailatino® ei eelda varasemat kogemust tantsu- ega fitnessi valldkonnas, sest töö algab trennis A’st ja B’st ning edasi liigutakse vastavalt treeningrühma arengutempole! Bailatino® pakub rõõmu trennist ja tantsust nii algajale kui ka esitab tõsiseid väljakutseid professionaalsele tantsijale, sest grupid on Bailatino® süsteemis jaotatud vastavalt raskusastmele ning kogemustepagasile. Bailatino® tantsutreening sobib kõigile olenemata vanusest, soost või kehakaalust! Selles trennis pole vaja partnerit, kuna töö käib samal põhimõttel nagu teiste moodsate tantsustiilide tundides- igaüks enda eest väljas!

Milleks on Bailatino® hea? Regulaarne ja korrapärane Bailatino®-ga tantsutreeninguga tegelemine parandab figuuri ning annab hea füüsilise koormuse, kuna tegemist on efektiivse rasvapõletustrenniga. Kindlasti annab Bailatino® tantsutreening ka vastupidavust. Isegi nendel, kes harrastavad Bailatino® tantsutreeningut vaid kuni paar korda nädalas, paraneb enesetunne juba sellepärast, et ainevahetus hakkab tänu liikumisele paremini tööle. Ärgem unustagem vanasõna – terves kehas terve vaim! Bailatino®tantsutreening annab ka parema koordinatsiooni ja graatsilisuse. Sellel põhjusel on ta väga hea vaheldus neile (eriti naistele), kes harrastavad muidu mõnda jõulisemat ala. Eriti hästi mõjub Bailatino® tantsutreening talje, tuhara ja reie piirkonna lihasgruppidele, kuna nendele piirkondadele langeb selles trennis kõige suurem koormus. Boonuseks on kindlasti parem kehahoiak, millele pööratakse Bailatino® tantsutreeningus väga suurt tähelepanu, see omakorda koos parema koordinatsiooni ja füüsilise vormiga muudab igaühe enesekindlamaks. Ning ärgem unustagem tantsuoskust – Bailatino® tantsutrennist saad ka selle!

Tasuta proovitreeningule saab registreeruda www.danceact.ee. Treeninguid viib läbi diplomeeritud Bailatino® treener Johanna-Maria Soone.
 

Korraldaja
DanceAct Tantsustuudio MTÜ
info@danceact.ee, kontakttelefon: 6536500