1

BEEBIDE VÕIMLEMINE Viimsis (5-12k)

Juhendaja Kristin Tammeoks

Väikelaste võimlemise eesmärk on pakkuda lastele ja nende vanematele vaheldusrikast ja uut moodi liikumist. Tunnis teeme silitusi ja massaaži, võimleme ja teeme akrobaatikat. Suurematega läbime ka takistusradu ja harjutame tasakaalu erinevatel obstaaklitel. Võimlemas käimine tõstab lapse ja ka vanema toonust ning arendab koordinatsiooni ja keha valitsemist erinevates asendites. Iga vanusegrupi tundidesse on põimitud harjutusi, mis aitavad kaasa igaäevaoskuste omandamisele nagu keerama, roomama, käputama ja käima hakkamine.

Beebide võimlemistundide sisu: kuna nii beebidele kui ka emadele on puudutused väga olulised, siis sellele võimlemistunnis keskendutaksegi. Pisemate beebide tunnid koosnevad rohkem silitusharjutustest ja massaažist, mis on kombineeritud püstioleva liikumisosaga. Suuremate beebide tunnid aga on juba rohkem füüsiliselt arendavad. Samm-sammult õpime juurde keerulisemaid harjutusi. Vastavalt keha arengule pöörame tähelepanu kas siis käte tugevdamisele või näiteks käima hakkamisel teeme tugevamaks jalad. Suur rõhk tundides on akrobaatikal, mis põnnidele siirast rõõmu pakub.

Väikelaste võimlemistundide sisu: liikumisvajadus on lastele omane ja rõõmu tegev maast-madalast ning seda meie tund pakubki. Vastavalt laste arenemisele kaasame tundidesse erinevaid vahendeid (pallid, rõngad, poomid, matid) ja läbi vahvate mängude-tantsude õpetame lapsi neid käsitlema ning nendega lustima, saateks lõbus muusika.

Võimlemistund…
…kestab on 45 minutit
…toimub 1 kord nädalas 

Tasu: 30 €/kuu; 11 €/kord

Grupiga saab liituda igal ajal!

Korraldaja
Väike Päike Viimsi Lasteklubi
huvikool@lasteklubi.ee, kontakttelefon: 55 547 909