Cambridge Assessment English (CAE): C1 Advanced ettevalmistuskursus distantsõppes

Töökeel: 
Inglise
250 € (sisaldab õppematerjale).
Kokku 20h distantsõpet õpetajaga + 10h iseseisvat tööd (mida õpetaja tagasisidestab).

Multilingua Keelekeskus pakub koostöös Studio Cambridge’iga Suurbritannias Cambridge Assessment English (CAE): C1 Advanced ettevalmistuskursust distantsõppes. Kahe nädala jooksul iga tööpäeva pärastlõunal 2 tunni vältel kohtutakse ja töötatakse koos inglise keelt emakeelena kõneleva ja rohke rahvusvahelise õpetamiskogemusega õpetaja Melissa Barrett’iga Zoom’i keskkonnas ja valmistatakse õppijaid ette CAE C1 eksamiks.

Cambridge Assessment English: C1 Advanced eksam on kõrgetasemeline inglise keele teadmiste kontroll, mida tunnustavad tuhanded ettevõtted, haridus- ja valitsusasutused üle maailma.

MIS?

Intensiivne kahenädalane Cambridge Assessment English (CAE): C1 Advanced ettevalmistuskursus distantsõppes 1. juunist. Õpetajaks inglanna Melissa Barrett, kes on õpetanud inglise keelt võõrkeelena nii oma kodumaal kui ka Singapuris, Austraalias ja Tšehhimaal. Samuti on tal virtuaalses klassiruumis kursuste läbiviimise mitmeaastane kogemus.

Eksami ettevalmistuskursuse lõppeesmärgiks on keeleoskuse tõstmine ja viimase lihvi andmine CAE C1 eksami edukaks sooritamiseks.

KUIDAS?

Distantsõppes tehakse õpetaja ja õppijatega väikese grupis (5-8 inimest) läbi CAE C1 eksami lugemis-, kuulamis-, kirjutamis ning kõnelemisülesandeid.

KELLELE?

Tulevased abituriendid, gümnaasiumi lõpuklassi minejad, kes plaanivad sooritada CAE C1 Advanced eksamit riigieksami asemel.

Noored, üliõpilased, täiskasvanud, kes planeerivad lähitulevikus sooritada CAE C1 eksamit, et tõendada oma keeleoskust ülikoolile, tööandjale, valitsusasutusele vms.

KUS?

Ettevalmistuskursus toimub Zoom’i keskkonnas distantsõppes. Õpi mugavalt ükskõik kus sa ka ei viibiks. Tunni edukaks toimumiseks on vaja kasutada kõrvaklappe ja videot.

MILLAL?

Kursused toimuvad 10 korral esmaspäevast reedeni

17.08-28.08.20 kl. 15 – 17.

Korraldaja
Multilingua Keelekeskus
hannela@multilingua.ee, kontakttelefon: 56859958