Contemporary tantsutunnid lastele

10-13
Töökeel: 
Eesti
Vene
Inglise
Iga stiili proovitund on tasuta!
Paketihinnad alates 45€/kuus

Free Flow Studio laste Contemporary õpetaja Grit kutsub kõiki lapsi vanuses 10-13a contemporary tantsutundidesse!

Contemporary Junior I tundides naudime tantsu, arendame koordinatsiooni ja rütmitunnetust ning tegeleme painduvuse ja tehnikaoskuste lihvimisega. Tunni üheks suureks osaks on koreograafiate õppimine nii iseenda, esinemiste kui ka võistluste jaoks. Samas kindlasti tegeleme ka improvisatsiooni ja kehatunnetusega. 

Grit ütleb enda kohta: "Tants tuli minu ellu, kui olin umbes 7-aastane. Alustasin oma tantsuteed kodukohas Raplas ning alates 2014. aastast jätkasin seda siin, Free Flow Studios. Olen kokku puutunud väga erinevate stiilidega: contemporary, showtants, hiphop, girly, heels, ballett, akrobaatika jne. Käin siiani ka ise tantsijana mitmetes erinevates tantsutreeningutes nii meie stuudios kui ka mujal, et pidevalt leida võimalusi veelgi areneda ja õppida nii inimese kui tantsijana.​

Olen teinud koostööd erinevate artistidega: Kerli, Pluuto, 5MIINUST, Andrei Zevakin, Villemdrillem, Stefan, Getter Jaani, Jüri Pootsmann, Daniel Levi, Nancy, Laura Põldvere, Gerli Padar, Maia Vahtramäe, Karl-Gustav Adamsoo, Henrik Norman, Desiree ja paljude teistega. Samuti on mul olnud suurepäraseid võimalusi tantsimiseks erinevates teleprojektides, nagu Eesti Laul, Eesti Otsib Superstaari, Eesti Muusikaauhinnad, R2 Aastahitt, Su Nägu Kõlab Varsti Tuttavalt jne.

Armastus tantsu vastu on kasvanud nii suureks, et ei kujutaks ette enam elu ilma selleta. Tants on nagu õhk, mida ma eluks vajan ning miski, millega tunnen ennast täiesti vabalt ja iseendana."

Contemporary Junior I tunnid toimuvad iga teisipäev ja neljapäev kell 16:30-17:30 Free Flow Studios, aadressil Viru 4. 

Korraldaja
Free Flow Studio
info@freeflowstudio.eu, kontakttelefon: 56631967