1

EE: Suvelaager "Kuidas saada superstaariks" 6-10a

6-10a
Töökeel: 
Eesti
120 € kuni 30.04, 130 € alates 01.05
hind sisaldab kõiki väljasõite, materjale ja sooja lõunasööki

Laager toimub 03.–07.08 kell 9.00–17.00.

Üks tõeline superstaar on kindlasti enne oma konkreetse eriala leidmist proovinud erinevaid põnevaid suundi. Ka meie laagris on võimalik koos spetsialistidega saada osa erinevate valdkondade telgitagustest ja igapäevaelust.
Moepäeval saame aimu moekunstiniku tööst, konstrueerime endale ise taaskasutusmaterjalidest rõivaid ja esitleme neid tõeliste modellidena moelaval.
Meediapäeval  läheme külla tele- või raadiostuudiosse, kus saame osa reporterite argipäevast. Valmistame ka ise digivahenditega filmiklipi.
Fotopäeval tuleb meile külla fotograaf pop-up fotostuudioga ja saame teada, millised on parimad pidistamisnurgad, grimmeerimise töötoas saame ilunõu ning teeme põnevaid näomaalinguid.
Rütmi- ja muusikapäeval kehastume DJks ja teeme ise digivahenditega muusikat. Lisaks saame juhiseid, kuidas laulavad tõelised staarid ning õpime kasutama mikrofoni. Päevast ei puudu ka lavaesinemise koolitus. Õhtuks on kõigil selge vähemalt üks lugu viisikandlel.
Teatripäeval piilume ühe teatri lavatagustesse ja teeme ringkäigu muusikakoolis. Pealelõunal proovime kostüüme ja õpime etüüde.

Vanus: 6–10aastased
Hind: 
120 € (kuni 30.04)
130 € (alates 01.05)
NB! Hind sisaldab kõiki väljasõite, materjale ja sooja lõunasööki.
Soodustus: Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

Registreerimine: Väike Päike kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee

Vaata ka meie teisi laagreid Tallinnas kesklinnas, Mustamäel, Laagris, Peetris ja Viimsis www.lasteklubi.ee

Korraldaja
Väike Päike Huvikool
huvikool@lasteklubi.ee, kontakttelefon: 5554 7909

Katusüritus

Suvised laagrid »