1

EE: Suvelaager "Robootika ja nutilaager" 6-10a

6-10a
Töökeel: 
Eesti
120 € kuni 30.04, 130 € alates 01.05
hind sisaldab kõiki väljasõite, materjale ja sooja lõunasööki

Laager toimub 10.–14.08 kell 9.00–17.00.

Kas sinu suvest on puudu võimalus uurida reaalse maailma väljakutseid, kasutades võimalike lahenduste loomiseks robootikat? Väike Päike  robootika- ja nutilaager pakub lõbusaid ja praktilisi kogemusi, mis panevad lapsed uurima ümbritsevat maailma. Ole valmis proovima inseneri, disaineri, arhitekti ja leiutaja ametit. Kõik nad tegelevad tuleviku planeerimisega. Kas juba tundub põnev?

Igal päeval on uus lahendust vajav väljakutse, uus läbiviidav katse ja ehitamiseks uus robot. Meie projektid julgustavad probleemide lahendamist ja koostööd - oskused, mis annavad teie lapsele eelise tulevikuks. Oleme laagris teadlikult loonud toetava õpikeskkonna, mis julgustab loovust, uurimist ja praktiliste probleemide lahendamist.

Teie laps võib uurida teemasid, mis ulatuvad hõõrdumise mõjudest autodele kuni elektri juhtimiseni. Meile meeldib leida teemasid, mis õhutavad uudishimu ja panevad teie lapse arendavatesse olukordadesse.

Laagrisse oodatakse 6-10-aastaseid lapsi, kes soovivad robootikat kasutades maailma paremaks muuta, kogeda loovat õhkkonda, leida parimaid kaaslasi ja näha oma kõige pöörasemaid ideid elluärkamas. Põhiteemad: koostöö, kreatiivsus, tehnoloogia, robotid, põnevad külastused.

Töökeel: eesti
Vanus: 6–10aastased
Hind: 
120 € (kuni 30.04)
130 € (alates 01.05)
Hind sisaldab kõiki väljasõite, materjale ja sooja lõunasööki.
Soodustus: Valides korraga 2 suvelaagrit on teine laager teile 10% soodsam.

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

Registreerimine: Väike Päike kodulehel või huvikool@lasteklubi.ee

Vaata ka meie teisi laagreid Tallinnas kesklinnas, Mustamäel, Laagris, Peetris ja Viimsis www.lasteklubi.ee

Korraldaja
Väike Päike Huvikool
huvikool@lasteklubi.ee, kontakttelefon: 5554 7909

Katusüritus

Suvised laagrid »