1

EE: VIVITA linnalaager "Disaini Mäng"

8-14 aastat
Töökeel: 
Eesti
72 €

Laager toimub 05.–07.08 kell 10.00–16.00.

VIVITA Linnalaager 8-14aastastele lastele.

Oled mängimishuviline, kellele meeldib ise mänge välja mõelda? Tule disainime üheskoos Telliskivi loomelinnaku mängulisemaks ja ehitame suuremõõtmelisi struktuure. Koos teiste lastega õpid, kuidas materjale ja objekte omavahel targalt ühendada ja kuidas ehitada mängulisi liikuvaid elemente. Koos eksperimenteerime, mängime ja laseme oma fantaasial lennata!

VIVITA laste ja noorte loovuslabor Telliskivi Loomelinnakus avab sel suvel esmakordselt oma uksed linnalaagrite jaoks.
Linnalaagrid on täis tegevusi, mis tutvustavad erinevaid MATIK-alasid, põnevat start-up maailma, disainmõtlemist, uuskasutust ja ka jätkusuutlikku majandamist.
Meie juulis ja augustis toimuvad kolmepäevased linnalaagrid on mõeldud 8-14aastastele lastele. Laagris osalemiseks ei pea olema VIVITA liige.

Laagritegevusi juhendab VIVITA tiim - meistrid, disainerid, insenerid ja produtsendid - kõik oma valdkonna professionaalid ning kirglikud oma teadmiste edasiandjad. Tegevused toimuvad VIVISTOP Telliskivi ruumides, Fotografiskas ja Telliskivi Loomelinnakus.

Linnalaagreid aitavad veelgi põnevamaks teha meie head partnerid Fotografiska Tallinn fotokunstikeskus, arendavate mänguasjade kodu Insplay ja Uuskasutuskeskus.

Töökeel: eesti
Vanus: 8–14aastased
Piletiinfo: 72 €
Lisainfo: vivita.ee/linnalaager/

 

Korraldaja
VIVITA Estonia OÜ
tallinn@vivita.ee, kontakttelefon: 5622 5325

Katusüritus

Suvised laagrid »