1

EE: VIVITA linnalaager "Segasummasuvila"

8-14 aastat
Töökeel: 
Eesti
72 €

Laager toimub 22.–24.07 kell 10.00–16.00.

VIVITA linnalaager lastele vanuses 8-14 aastat.

See laager on nagu segasummasuvila - noortele leiutajatele mõeldud erinevaid seiklusi koondav põnev elamus. Laagris on lastel võimalus igal päeval osaleda töötubades ja meeskonnamängudes, mis sisaldavad nii meisterdamist, eksperimenteerimist kui ka võistlusmomente. Ehitame ahelreaktsioonimasina, korraldame robot-mootoritel paadiralli, teeme legodest pilvelõhkujaid, meisterdame pinnikaamera, valmistame ise jäätist ja teeme veel palju muud toredat. Lubame, et mitte keegi ei pea hobust pea kohale tõstma ega mööda katuseharja käima.

VIVITA laste ja noorte loovuslabor Telliskivi Loomelinnakus avab sel suvel esmakordselt oma uksed linnalaagrite jaoks.
Linnalaagrid on täis tegevusi, mis tutvustavad erinevaid MATIK-alasid, põnevat start-up maailma, disainmõtlemist, uuskasutust ja ka jätkusuutlikku majandamist.
Meie juulis ja augustis toimuvad kolmepäevased linnalaagrid on mõeldud 8-14 aastastele lastele. Laagris osalemiseks ei pea olema VIVITA liige.

Laagritegevusi juhendab VIVITA tiim - meistrid, disainerid, insenerid ja produtsendid - kõik oma valdkonna professionaalid ning kirglikud oma teadmiste edasiandjad. Tegevused toimuvad VIVISTOP Telliskivi ruumides, Fotografiskas ja Telliskivi Loomelinnakus.

Linnalaagreid aitavad veelgi põnevamaks teha meie head partnerid Fotografiska Tallinn fotokunstikeskus, arendavate mänguasjade kodu Insplay ja Uuskasutuskeskus.
 

Töökeel: eesti
Vanus: 8-14aastased
Piletiinfo: 72 €
Lisainfo: vivita.ee/linnalaager/

 

Korraldaja
VIVITA Estonia OÜ
tallinn@vivita.ee, kontakttelefon: 5622 5325

Katusüritus

Suvised laagrid »