1

EE/EN: Õpilasreiside linnalaager

7-16 aastastele
Töökeel: 
Eesti
Inglise
125-140 €/laps

Laagri vahetus: 26.–30.07.2021 kell 9.00–16.00

Õpilasreiside viiepäevane klassikaline linnalaager Tallinnas pakub unustamatuid mälestusi, uusi sõpru ja teadmisi. Igal päeval Balti jaamast alguse saavas linnalaagris arendame väga olulisi oskusi ja kogume teadmisi erinevatest valdkondadest:

 • Esmaspäev, 26. juuli - Keskkond ja taaskasutus 

  Külastame Uuskasutuskeskust ja poe sorteerimiskeskust. Õpime, mis on tarbimisring, ökoloogiline jalajälg, vastutustundlik tarbimine ja palju muud. Osaleme ka väikestviisi maailmapäästmises, andes vanale esemele uue vormi ning linnaruumis õpime märkama prügi.
   
 • Teisipäev, 27. juuli - Hiina kultuur 

  Tallinna Ülikooli Konfutsiuse Instituudis saame osa neljast põnevast Hiina kultuuri töötoast: hiina kultuuri ja keele kohta õpime seal aastaid elanud Anete Elkenilt; proovime ka kätt kalligraafia ja hiina laternate töötoas ning kungfu töötoas õpime kogenud treeneri abil pea olulisemaid wushu liigutusi ja tehnikaid.
   
 • Kolmapäev, 28. juuli - Riigikaitse 

  Sõidame bussiga Lääne-Virumaale Tapa linna, kus tegutseb Tapa suurtükiväepataljon. Meid ootab ees äärmiselt huvitav ekskursioon, kus lisaks üldteadmiste omandamisele Kaitseväest saame näha erinevat tehnikat ja relvi, tutvuda ajateenijate kasarmu ning teenistuseluga ning küsida palju küsimusi asjaosalistelt.
   
 • Neljapäev, 29. juuli - Kunst 

  Telliskivi Loomelinnakus mängime orienteerumislaadset fotojahti, mille tulemusena õpime palju tänavakunstist, märkimisväärsematest teostest ja Telliskivi piirkonnast. Loome endale ise grafiti tagi ehk grafiti stiilis logo ning vanalinnas külastame Eesti vanimat kohvikut Maiasmokk, kus meile viiakse läbi martsipanist kujukese maalimise töötuba.
   
 • Reede, 30. juuli - Meeskonnatöö 

  Sõidame Vaela külla Harjumaal, kus veedame lõbusa päeva sportides ja mängides. Kogu päeva vältel toimuvad meeleolukad ühistegevused, mis arendavad lastes olulisi sotsiaalseid, füüsilisi ja meeskondlikke oskusi. Teeme ka värskendava matka ja õpime tähtsamaid ellujäämisnippe. Päeva ja laagri lõpetame pidulikult - kringli, vahvate kokkuvõtete ja diplomitega.

Alustame laagriga igal hommikul kell 9.00 Balti jaamas ning lõpetame päeva kell 16.00. Iga laagri päev kestab 7 tundi ja iga tund on väga tegusalt sisustatud – lisaks loetletud sihtkohtadele ja tegevustele teeme kosutavaid mängu- ja virgutuspause, mille abil saavad laagrilastest sõbrad ja jäävad soojad mälestused kogu eluks. Samuti pakume kõikidel päevadel lastele sooja lõunat ja kosutavat õhtuoodet. 

Laagritasu sisse kuulub kõikide külastavate kohtade piletid, transport ja soe toit. Igal laagripäeval palume lastel võtta kaasa õpilaspilet, ühistranspordikaart ja enda jook.

Töökeel: eesti, inglise
Vanus: 7–16-aastased
Piletiinfo: 140 €
*Ühe pere lastele ja koos registreerivatele sõpradele pakume soodushinda 125 € / laps
Registreeri juba täna! - www.opilasreisid.ee/linnalaagrid 

Eriolukorra kehtestamisel tagastatakse laagri eest tasunud vanematele raha või viiakse sisse muudatusi laagris osalevate laste arvus. 

 

Korraldaja
Õpilasreisid
info@opilasreisid.ee, kontakttelefon: 5595 8316

Katusüritus

Suvised laagrid »