1

EE/EN: Töölaager Kriusilla mesindustalus!

Töökeel: 
Eesti
Inglise
30 €

Töölaager toimub (EST 25 KRIUSILLA FARM ANIJA) 19.07–02.08.

Estyes on organisatsioon, kelle peamiseks tegevusvaldkonnaks on erinevate rahvusvaheliste projektide koordineerimine, et pakkuda võimalust kõigile 14–99-aastastele oma silmaringi laiendada ning avastada ennast ja maailma enda ümber läbi vabatahtliku teenistuse. See aasta pakume lisaks välismaistele töölaagritele võimalusi panustada meie oma Eesti kogukonda ning avastada kodumaad läbi vabatahtlike töölaagrite! Täpsem üleskutse ja kandideerimine siin. 

Töökeel: eesti, inglise
Vanus: alates 18. eluaastast
Piletiinfo: 30 €
Lisainfo: estyes.ee/projects/toolaager-kriusilla-mesindustalus-eesti/
 

Projekt

Estyes on aastaid teinud koostööd öko-farmidega, et toetada nende tegevust, missiooni ning pakkuda võimalust ka huvilistel tutvumiseks. Kriusilla on orgaaniline farm, mis tegeleb mesinduse ja jätkusuutliku elustiiliga.

Töö

Vabatahtlikel on võimlaik proovida kätt metsanduses – puude istutamine, rohimine, korrashoid, puutöö; mesinduses – mee korjamine, tarude hooldus, uute tarude ehitamine. Aeg-ajalt on ka kergemaid töid, näiteks aianduse ja koristus. Päevas tehakse tööd 5-7 tundi, olenevalt ilmastikust.

Majutus

Majutus on lihtne, magamiskohad on olemas. Palun võta kaasa magamiskott. Pesemisvõimalus ning köök vajaminevaga on samuti olemas. Pere pakub vabatahtlikele süüa.

Asukoht

Kriusilla farm  asub Anija vallas, Harjumaal. Tallinnast on talu 40 km kaugusel. Kohale on võimalik tulla Kehra rongiga.

Nõuded

Avatud meel ja lihtsates tiingimustes hakkama saamine on vajalikud oskused veetmaks vahvat aega talus. Töö võib olla mõnikord raske ja kurnav. Palun ole kindel, et sul ei ole allergiat mesilaste vastu. Talus elab ka 3 last, kellega on võimlaik veeta vaba aega.

Vaba aeg

vaba aega on võimalik sisustada looduses matkates, Jägala juga külastades, järvede ääres mõtteid kogudes. Tallinn on samuti lähedal.

Osalemine

Osalemiseks täida avaldus, märgi soovitud vahetus ja saada see aadressile estyes@estyes.ee. Seejärel võtame sinuga ühendust ja viime kontakti korraldajatega.

See projekt ei olnud päris sinu jaoks? Veel projekte leiad andmebaasist: //goo.gl/DzqcfY

Mis on töölaager?

Workcamp ehk töölaager on nii noortele kui ka täiskasvanutele loodud vabatahtliku tegevuse vorm, kus inimesed saavad anda oma panuse kogukonda kuid siiski avastada ja õppida uue kultuuri kohta. Programmid on rahastatud kas organisatsioonide enda toel või mõneti ka riiklike abidega, mistõttu tingimused ja ka isiklik osalustasu erineb riigiti. Laagreid toimub üle maailma, kilpkonnade päästmisest kuni festivalide korraldamiseni! Tekkis rohkem huvi? Võid meile julgelt estyes@estyes.ee kirjutada! Soovid teada rohkem korralduslikust poolest ja kandideerimisest? Vaata siia: //estyes.ee/vabatahtlikuna-maailmas/

Korraldaja
MTÜ Noortevahetuse Arengu Ühing EstYES
estyes@estyes.ee, kontakttelefon: 526 7193

Katusüritus

Suvised laagrid »