Eesti Fotohuviliste Kokkutulek 2019

2018. a toimub “Eesti Fotograafide Kokkutulek” (EFK) 19. – 21. juulil Vasta mõisa aladel Lääne-Virumaal, Viru-Nigula vallas. Kokkutulekule on oodatud kõik fotohuvilised – nii päris algajad, juba kogemustega pildistajad kui professionaalid. Fotohuvilisi ühendav iga-aastane suurüritus, Eesti Fotograafide Kokkutulek (EFK), toimub 2019. aastal 20. korda.

Amatööridele on EFK kohaks, kus omandada uusi fotoalaseid teadmisi, eksponeerida oma fotosid ja suhelda sama huviala harrastavate kaaslastega.

Profifotograafidele loob kokkutulek võimaluse kohtuda kolleegidega, kuulda üksteise töödest-tegemistest ning jagada oma kogemusi noorematele.

EFK raames toimuvad fotograafia eri suundi käsitlevad loengud, seminarid ja töötoad. Lektoriteks on alati oma valdkonna tipud, kes paljude aastate vältel on oma töödega tunnustust leidnud nii kodu- kui välismaal.

Fotograafial on mitmeid eri harusid. Kokkutuleku programm on koostatud selliselt, et iga fotohuviline leiab just temale huvipakkuva temaatika. Lisaks praktilistele workshop-idele analüüsitakse ettekannetes fotograafia tehnilisi, esteetilisi ja eetilisi küsimusi.

Tule ise, võta kaasa pere või fotohuviline sõber ja veeda EFK 2019 fotolaagris üks mõnus ja hariv nädalavahetus!

 Loe lähemalt ja vaata pilte toimunud kokkutulekutest:

fotokoolitused.ee/eesti-fotograafide-kokkutulek-efk/

Korraldaja
Fotograafia Arendus- ja Koolituskeskus
info@fotokoolitused.ee, kontakttelefon: 5033682