Free Flow Studio tasuta proovitunnid! Бесплатные пробные тренировки от студии Free Flow!

8-60
Töökeel: 
Eesti
Vene
Inglise
Iga stiili proovitund on tasuta!
Paketihinnad alates 45€/kuus

Ootame sind meie stuudiosse proovima erinevaid tantsustiile! Alustame oma 11. hooaega ning ootame Sind meie tantsuperekonda!

Kõikide stiilide proovitreeningud on tasuta ning registreerimine ei ole vajalik.

Meie stuudio pakub üle 30 erineva tantsustiili: contemporary, hip-hop, house, salsa, dancehall, breiktants jne. Kõikide meie tantsustiilide info leiad ka meie kodulehelt: http://freeflowstudio.eu

Lisaks tantsutreeningutele leiad meie juurest ka laulu- ning klaveritunnid.

Vanus: treeningud on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele igas vanuses.
Töökeel: eesti, inglise, vene
Piletiinfo: proovitreening on tasuta!

Free Flow Studio on vanalinnas asuv soe ja üksteist toetav seltskond nii algajale kui professionaalile. Meilt leiad tantsu- ja teatritunnid, hääleseade ja improvisatsiooni, pilliõpe ja koori. Õppida saab nii enda jaoks kui ka võistlusteks ja esinemisteks. Teeme koostööd erinevate teleproduktsioonidega, filmime videosid, käime võistlustel ja anname etendusi kaks korda aastas - tegevust jätkub! Ükskõik, mis suuna meie juures valid, lubame, et kogu Free Flow pere toetab sind sinu unikaalse stiili leidmisel ja arendamisel. Igaüks on eriline, igaühel on midagi, mida jagada ja näidata. 

***

Дорогой друг!


Ждём тебя в нашей студии, пробовать разные танцевальные направления. Пробная тренировка в каждом  тиле бесплатная и не требует предварительной регистрации.

Наша студия предлагает более 30 разных танцевальных стилей: hiphop, house, salsa, dancehall, breakdance, contemporary и другие.

Возраст: без возрастных ограничений
Рабочие языки: эстонский, английский, русский
Цена: пробная тренировка бесплатно

До встречи в студии Free Flow!

Korraldaja
Free Flow Studio MTÜ
grit@freeflowstudio.eu, kontakttelefon: 5815 0056