Girly Hiphop tantsutunnid noortele

14-18
Töökeel: 
Eesti
Vene
Inglise
Iga stiili proovitund on tasuta!
Paketihinnad alates 45€/kuus

Free Flow Studio Girly Hiphopi õpetaja Grit kutsub kõiki noori ja täiskasvanuid vanuses 14-18a Girly Hiphop tantsutundidesse!

Girly Hiphop on mõeldud noortele neidudele, kes tahavad tantsusaalist mõnusat tüdrukulikku energiat ja vibe'i! Õpime erinevaid koreograafiaid, treenime lihaseid ja vastupidavust, katsetame erinevaid karaktereid, õpime tundma end oma kehas hästi ning mis peamine - have fun! Treenime nii iseenda, esinemiste, võistluste kui ka tantsuvideote jaoks. Näeme trennis!

Grit ütleb enda kohta: "Tants tuli minu ellu, kui olin umbes 7-aastane. Alustasin oma tantsuteed kodukohas Raplas ning alates 2014. aastast jätkasin seda siin, Free Flow Studios. Olen kokku puutunud väga erinevate stiilidega: contemporary, showtants, hiphop, girly, heels, ballett, akrobaatika jne. Käin siiani ka ise tantsijana mitmetes erinevates tantsutreeningutes nii meie stuudios kui ka mujal, et pidevalt leida võimalusi veelgi areneda ja õppida nii inimese kui tantsijana.

​Armastus tantsu vastu on kasvanud nii suureks, et ei kujutaks ette enam elu ilma selleta. Tants on nagu õhk, mida ma eluks vajan ning miski, millega tunnen ennast täiesti vabalt ja iseendana."

Girly Hiphop Junior II + adults tunnid toimuvad iga teisipäev ja neljapäev kell 17:30-18:30 Free Flow Studios, aadressil Viru 4. 

 

Korraldaja
Free Flow Studio
info@freeflowstudio.eu, kontakttelefon: 56631967