1

Hormoonhäälejooga Kristiines

Hormoonhäälejooga koosneb Hatha jooga ja pehmetest liikumisharjutustest koos hääletöö ning vaagnapõhja- ja kõhu süvalihaste treeninguga. Kavas on Aviva Dance meetodil põhinevad harjutused ning tantristliku jooga asanad. 
Hormoonhäälejooga suurendab alakõhus energiat ja verevarustust, toob juurde hormoone, hapnikku ja toitaineid. See käivitab isetervenemismehhanismid, mistõttu saavad laheneda paljud probleemid nagu tsüklihäired, PMS ehk premenstruaalne sündroom, inkontinents ehk pidamatus, viljastumisprobleemid, tsüstid, müoomid, PCOS ehk polütsüstiliste munasarjade sündroom, üleminekuea vaevused... 
Hääletöö - erinevate kehapiirkondadega resoneeruvate häälikute, silpide ja mantrate laulmine - suurendab hormoonvõimlemise toimet, rahustab, lõdvestab ning aitab pingeid, stressi vabastada, kuna hääletöö toimel korrastub hingamine ning helide toonimine aitab vallandada valuvaigistavaid ja tujutõstvaid hormoone ning vähendab stressihormoonide taset. 
Kuidas stress mõjutab hormonaalset tasakaalu, saab lugeda siit naistekas.delfi.ee/tervis/tervis/hormoonhaalejooga-vabastab-pingest-ja-stressist-ning-paneb-hormoonid-korralikult-toole?id=83885697 

Hormoonhäälejooga on kasulik ka terviseprobleemideta täiskasvanutele, kuna lisaks stressile mõjutavad hormonaalset tasakaalu ülekaal, ebatervislik toitumine ning meie igapäevakeskkonnas laialdaselt levinud ksenoöstrogeenid - säilitus- ja lisaained toidus, selle pakendites, kosmeetikas, puhastusvahendites, tampoonides jmt. 
Hormoonhäälejooga aitab hormoone tasakaalustada - paraneb tuju, seedimine, üldfüüsiline vorm ning uni. Kõhu süvalihaste regulaarsel treenimisel tekib trimmis keskkoht. 
Harjutuste tugeva toime tõttu on optimaalne neid grupis praktiseerida 15- 30 minutit päevas. Seega jõuame tegeleda ka teiste oluliste teemadega :).

Osalemine ei eelda muusikalist haridust ega laulmisoskust.Treening ei sobi rasedatele ning esimesed 3 kuud pärast sünnitust. 

Ühe korra tasu on 9 eur, uutele osalejatele 3 esimest korda 20 eur. 
Kuna kohtade arv on piiratud, saavad treeningul osaleda kõik, kes registreeruvad kairon2@hotmail.com ning saavad infomeili koos kinnitusega. 

Hormoonhäälejooga tunnid toimuvad Kristiine Tegevuskeskuses, Sõpruse pst 5 teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18.00-19.30. 
Riietuseks sobivad mugavad dressid, matid on koha peal olemas, parkimine tasuta. 
Rohkem infot kairon2@hotmail.com, Facebooki kaudu või tel. 53541506, Kai Hibus. 
Koduleht: http://haalejooga.simplesite.com/418656628 

Korraldaja
SKB OÜ
kairon2@hotmail.com, kontakttelefon: 53541506