1

IELTS AC ettevalmistuskursus distantsõppes

Töökeel: 
Inglise
75€ (sisaldab õppematerjale).
Kokku 7.5h distantsõpet õpetajaga.

Multilingua Keelekeskus pakub koostöös Gateway School of English’iga Maltal International English Language Testing System (IELTS) ettevalmistuskursust distantsõppes. Igal esmaspäeval algavad ja iga tööpäeva pärastlõunal 1.5 tunni vältel kohtutakse ja töötatakse koos inglise keelt emakeelena kõneleva ja rohke rahvusvahelise õpetamiskogemusega õpetajaga Zoom’i keskkonnas ja valmistatakse õppijaid ette IELTS AC (Academic) eksamiks.

IELTS on rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele eksam, mida sooritab aastas üle 2,9 miljoni inimese selleks, et alustada oma õpinguid või tööd erinevates riikides üle maailma.

IELTS eksami tulemust aktsepteerib üle 10 000 institutsiooni rohkem kui 140 riigis.

MIS?

IELTS AC ettevalmistuskursus distantsõppes algusega igal esmaspäeval.

Eksami ettevalmistuskursuse lõppeesmärgiks on keeleoskuse tõstmine ja viimase lihvi andmine IELTS AC eksami edukaks sooritamiseks.

KUIDAS?

Distantsõppes tehakse õpetaja ja õppijatega väikese grupis (5-8 inimest) läbi IELTS AC eksami lugemis-, kuulamis-, kirjutamis ning kõnelemisülesandeid.

KELLELE?

Gümnaasiuminoored, üliõpilased, täiskasvanud, kes planeerivad lähitulevikus sooritada IELTS AC eksamit, et tõendada oma keeleoskust ülikoolile, tööandjale, valitsusasutusele vms.

KUS?

Ettevalmistuskursus toimub Zoom’i keskkonnas distantsõppes. Õpi mugavalt ükskõik kus sa ka ei viibiks. Tunni edukaks toimumiseks on vaja kasutada kõrvaklappe ja videot.

MILLAL?

Kursused toimuvad ühe nädala jooksul 5 korral esmaspäevast reedeni kl. 15-16.30.

Korraldaja
Multilingua Keelekeskus
hannela@multilingua.ee, kontakttelefon: 56859958