1

Inglise keele kursused / Курсы английского

Keeltekool Tallinn Language Centre / International House Tallinn pakub nii täiskasvanutele kui ka koolinoortele ja lastele INGLISE KEELE KURSUSEID.

Meie keeltekool pakub kursuseid nii neile kes soovivad inglise keele õpingutega alustada kui ka edasijõudnutele. Täiskasvanutele pakume üldkeele kursuseid (Engish for Life) ning kombineeritud üld-ja tööalase inglise keele (English for Life & Work) kursuseid. Õpilastele pakume üldkeele kursuseid ja ettevalmistust inglise keele riigieksamiks. Nii kooliõpilastele kui ka täiskasvanutele pakume ettevalmistuskursuseid rahvusvahelisteks inglise keele eksamiteks (FCE, CAE, IELTS).

Meie inglise keele kursustel saab omandada põhjalikud ja süstemaatilised oskused sõbralikus ja toetavas õpikeskkonnas kvalifitseeritud õpetajate juhendamisel. Keeltekooli Tallinn Language Centre õpetajad kõnelevad inglise keelt emakeelena ja kogu õppetöö toimub inglise keeles, õpilaste emakeelt ei kasutata.

Õppegrupid töötavad kümnel erineval inglise keele oskuse tasemel. Väljakujunenud tasemete süsteem tagab õpingute järjepidevuse ning võimaldab jälgida iga õppuri edasiminekut. Ühe taseme maht on 160 õppetundi ja taseme läbimiseks kulub üks õppeaasta. Iga tase koosneb omakorda 2-st semestrist - sügissemester ja kevadsemester.

Keeltekooli Tallinn Language Centre / International House Tallinn 2019/2020 õppeaasta:

I semester (02.09-20.12.2019; 78 õppetundi) - õppetasu 608 €
II semester (13.01-15.05.2020; 82 õppetundi) - õppetasu 640 €

Vabade kohtade olemasolul võimalik liituda kursustega kogu õppeaasta kestel; õppetasu arvutatakse kursustega liitumise päevast.

Teile sobiva õppegrupi leiame kursustele eelneva tasemetesti põhjal:

1.grammatikatesti saab sooritada meie keeltekooli kodulehel www.tallinnlc.ee

2. suuliseks testiks saab aja kokku leppida tel 641 0607

Tunnid toimuvad Tallinna kesklinnas, aadressil Luise 4.

Lisainfo:

Tel 6410607

e-post: kool@tallinnlc.ee

www.tallinnlc.ee

Korraldaja
Tallinn Language Centre
kool@tallinnlc.ee, kontakttelefon: 6410607