Jazz tantsutunnid noortele

14-18
Töökeel: 
Eesti
Vene
Inglise
Iga stiili proovitund on tasuta!
Paketihinnad alates 45€/kuus

Free Flow Studio Jazz õpetaja Brigitte kutsub kõiki noori ja täiskasvanuid 14-18a Jazz tantsutundidesse!

Junior II Jazz tundidesse on oodatud kõik noored vanuses 13-16 eluaastat. Lisaks koreograafia õppimisele arendame tundides enda tehnilisi oskusi, õpime uusi elemente ning saame enda kehadega tuttavaks läbi improvisatsiooniliste harjutuste. Oled juba aastaid tantsinud või astud tantsusaali esimest korda, siis igaljuhul leiad endale tunnist midagi arendavat ja ka nauditavat!

Brigitte ütleb enda kohta: "Tantsimine on aastate jooksul saanud osaks minu igapäevasest elust. Tugeva põhja on mulle andnud ilu- ja rühmvõimlemine, millega tegelesin ja võistlesin intensiivselt vanuses 4-17 eluaastat. Minu koduseim ja tehniliselt tugevaim tantsustiil on lüüriline jazz, kuid aastate vältel olen ennast laialdaselt arendanud erinevates tundides ja töötubades nii Eestis kui ka välismaal. Aina olulisemaks on minu jaoks saanud erinevate tantsustiilide valdamine.

Õpetajana sõltub minu tunni sisu suuresti sihtrühma taustast ja vanusest. Minu jaoks on oluline, et tantsutund pakuks naudingut, aga seejuures ka väljakutset. Lisaks loovuse ja emotsionaalse väljenduslikkuse arendamisele on tähtis arendada ka tantsijate tehnilist baasi, mis lisab nii esteetikat kui ka turvalisust liikumisele."

Jazz Junior II tunnid toimuvad iga teisipäev ja neljapäev kell 16:30-17:30 Free Flow Studios, aadressil Viru 4. 

Korraldaja
Free Flow Studio
info@freeflowstudio.eu, kontakttelefon: 56631967