1

Joogatunnid noortele 13+ Nõmme Kultuurikeskuses

Noortejooga 13+ toimub Nõmme Kultuurikeskuses neljapäeviti kell 15.30-16.30

Esimene tund 3.oktoober.2019

Jooga muudab keha paindlikumaks ja meele rõõmsamaks, võimaldades vabastada füüsilisest kehast pingeid ja toetada emotsionaalset tasakaalu, mis just teismeeas erilist tähelepanu vajab. Läbi erinevate hingamistehnikate ja meeleharjutuste on võimalik parandada keskendumisvõimet,  mälu ja loovust. Luud ja liigesed muutuvad tugevamaks, samuti saab toetust närvi – ja immuunsüsteem. Joogatunni lõpuosa lõdvestus on vajalik osa päevast, mis aitab koolirutiinist välja lülituda ja õpetab  looma igapäevaseid tervislikke harjumusi.

Võimalusel võta kaasa oma joogamatt, pleed lõdvestuse ajaks ja veepudel. Riietu mugavalt ja kihiliselt, võimalusel valida naturaalsest materjalist hele riietus.

Noortejooga tunni oluliseks osaks on nii pingete vabastamine, enese tunnete märkamine, loovuse arendamine, kui lõdvestuse ja meditatsioonioskuste praktiseerimine. Joogatund võimaldab noortel õppida paremini mõistma ja teadvustama enese vajadusi ja tundeid, toetab enesekindlust ning empaatilisust enese ja teiste suhtes.

Lisaks võimaldab joogaga tegelevatel noortel leida sarnaste huvidega kaaslasi, olla toetatud ja väärtustatud, vältides võistlemist ja võrdlemist.

Lisaks füüsilistele harjutustele võimaldab tundide ülesehitus kogeda heli ja loovtehnikate positiivset mõju ning käsitleda erinevaid teemasid, mis on seotud toitumise, tervislike ja terviklike eluviiside ja väärtustega.

Juhendaja Kalli Suga
tel +372 55601768
info@kallikodu.ee

Vajalik eelregistreerimine.

N 15.30-16.30 III korruse kammersaal

Kuutasu 26 eurot (4 korda) või 28 eurot (5 korda). Esimene tutvustav tund 5 eurot. Üksik tund 10 eurot.

Lisainfo Laste Joogaruum Hingelind Facebooki lehel 

www.facebook.com/Laste-Joogaruum-Hingelind-1724011507826790/

 

Laste- ja noortejooga tunde on võimalik kokkuleppel korraldada lasteaedades ja koolides

Huvi korral kirjuta info@kallikodu.ee või helista +372 55601768

Korraldaja
Laste Joogaruum Hingelind
info@kallikodu.ee, kontakttelefon: 55601768