Kalligraafiastuudio

Kas soovid osata midagi sellist, mida üsna varsti oskavad vaid vähesed? Kui jah, siis registreeru ja osale kalligraafiastuudio töös. Kogenud meistri juhendamisel saad kiiresti selgeks kalligraafiakunsti põhitõed ja arenguruumi on piisavalt, sest kauni kirja võimalustel ei ole piire. Oma käega tehtu on armas, ja kaunis sooritus toob rahulolu endale ja teeb rõõmu teistele, kes sellest osa saavad.

Õppetöö toimub kursuste kaudu, kus käsitletakse erinevaid kirjastiile ning antakse lisateavet kirjakunsti ajaloo, kirjutusvahendite, -materjalide kohta. Iga kursuse lõpus esitavad õpilased lõputööd, misjärel saavad tunnistuse kursuse lõpetamise kohta.

Õppejõud Heino Kivihall õppis 1959-1961 Tartu Kunstikoolis teatridekoratsiooni erialal. Aastatel 1969-1972 kalligraafiaalane ettevalmistus Villu Tootsi õpilasena. Vabakutseline kirjagraafik, Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Kujundusgraafikute Liidu liige. Ligi 15 aastat olnud Tallinna linnakalligraaf, kujundanud suurema osa linna poolt tellitud auaadressidest, viimastel aastatel täitnud Vabariigi Presidendi Kantselei spetsiifilisi tellimusi.

Kursuse maht 56 tundi, hind 168 eurot.

Korraldaja
Tallinna Rahvaülikool
kontakttelefon: 56 901 707