Kitarrikursus algajatele

150

Kursus on mõeldud täiesti algajatele, eelnev pillimängukogemus pole vajalik. Oluline on võime iseseisvalt tööd teha.

Kursuse läbinu õpib mängima kõiki enamkasutataviad akorde, saab aru olulistest mõistetest ning teab kust hankida teavet edaspidiseks õppimiseks. Kõike seda õpime läbi tuntud lugude. Tulemuseks on praktiline oskus mistahes laule kitarril saata.

Kursus ei ole pühendatud ühelegi konkreetsele muusikastiilile, pigem loome baasi ükskõik mis stiili mängimiseks nii elektri- kui ka akustilise kitarriga.

Kursuse ajaks on võimalik Kitarrikoolist pill laenutada (20.- EUR, koos kotiga). Rendipilli saab harjutamiseks koju ja sellega tuleb ka tunnis käia.

Info ja registreerimine: www.kitarrikursused.ee/kitarri-baaskursus-tallinnas.html

Eeldused: TAHTMINE ja kursuse ajal 30 min päevas harjutamiseks

Hind: 150 EUR

Hinnas sisaldub:

– Kristo Käo õpik “Kitarriõpik noortele ja muidu tarkadele”(raamatupoest ostes kuni 18.- EUR)
www.kitarrikool.ee netikooli kasutamine
– 8 aktiivset grupitundi
– Individuaalne juhendamine netikoolis MatchMySound interaktiivse tagasiside süsteemi kaudu (eraldi ostes 30.- EUR)

Juhendaja: Jaan Varts lõpetas Eesti muusika- ja teatriakadeemia elektronmuusika erialal bakalaureuse ning interpretatsioonipedagoogika magistratuuri kitarri erialal. Kitarri õpetamisega alustas Jaan 2005. a. Musamari laulustuudios. Järgnevatel aastatel Räpina muusikakoolis, Maire Eliste laulustuudios ning 2014 aastast ka grupikursuste juhendajana nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Hetkel annab Jaan eratunde ning on Audentese huvikoolis kitarriringi juhendaja.

Kitarri on Jaan mänginud al 1993 aastast Arne Rütteri ja oma isa, Ain Vartsu juhendamisel. Hiljem täiendas ta ennast Mart Soo, Heiki Mätliku ja Mathias IA Eklundhi käe all. Kitarrimängijana on Jaan tegutsenud peamiselt metalbändides Recycle Bin ja Horricane, aga esinenud ka ERSO, Kala, Vanilla Ninja, Dave Bentoni, Juss Haasma jpt tuntud Eesti artistidega.

Vaata ka infot kitarri jätkukursuse kohta:

huvi.tallinn.ee/huvitegevus/kitarrikursus-jatkajatele-i

www.kitarrikursused.ee

Korraldaja
Kitarrikursus OÜ
info.kitarrikursused@gmail.com, kontakttelefon: 5650 1430