Klaverimäng, II grupp

Klaverimäng on kõigile! Vanusest või eelnevast ettevalmistusest sõltumata on nii noorematel kui vanematel õppuritel võimalus enda jaoks (taas)avastada musitseerimine klaveril.

Individuaaltundides saab õppida just seda, mis huvitab õppijat kõige enam, olgu selleks noodist lugemine, ansamblimäng, saatepartii seadmine või ka omaloomingu esitamine. Miks mitte tuua tundi ka omalt poolt ettevalmistatud palad, millele anda koos õpetajaga viimane lihv.

Kursustele on oodatud igas vanuses klaverimängu huvilised, nii päris algajad kui ka need, kes on klaverimänguga eelnevalt kokku puutunud, või lausa arvestatava mängusokusega.

Õpetaja Anneli Tanksimäe on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli ja Eesti Muusikaakadeemia klaveri erialal klaveripedagoogi õppesuunal.
Aastast 1996 töötab klaveriõpetaja ja kontsertmeistrina Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakoolis.

Õpetaja Marit Mõistlik-Tamm (PhD) lõpetas 2002. aastal Tallinna Muusikakeskkooli, kus õppis klaverit õpetaja Jana Peäske ning kompositsiooni õpetaja Esko Oja juhendamisel. 2005. aastal omistati talle muusikaõpetaja magistrikraad Tallinna Ülikoolis ning 2013. aastal filosoofiadoktori kraad kasvatusteadustes. Ta töötab muusika lektorina Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis.

Klaverimängu individuaaltunde nii lastele kui täiskasvanutele on andnud alates 2004. aastast. Rahvaülikoolis alates 2012. aastast.

Kursuse maht 12 tundi, hind 156 eurot.

Korraldaja
Tallinna Rahvaülikool
kontakttelefon: 56 901 707