1

Kundalini jooga Mustamäel

Kundalini jooga Mustamäel
neljapäeviti kell 17.30-18.50

Vajalik eelregistreerimine, kohtade arv piiratud!
Lisainfo ja registreerumine
tel +372 55601768
info@kallikodu.ee

See kuidas Sa tajud maailma ja iseennast on otseses seoses Sinu isiklike kogemuste ja tõlgendustega endast ning ümbritsevast keskkonnast.

Kundalini jooga on teadlikkuse jooga, mis võimaldab läheneda inimeksistentsile holistiliselt. Läbi füüsilise keha ja meelte teadliku ning sihipärase treenimise on meil võimalik ühenduda enese tõelise olemusega ning õppida rakendama oma kogupotentsiaali, elades tavapärast elu teadlikuma, rahulolevama, tervema ja õnnelikumana.
Kundalini jooga arendab painduvust, vabastab pingeid, õpetab lõdvestuma ja stressiga toime tulema. Samuti tugevdab südame ja veresoonkonna tööd, närvi – ja immuunsüsteemi, lihaseid ja liigeseid, tasakaalustab erinevate ajupoolkerade tööd, arendab oskust teadlikult hingates mõjutada enda igapäevast elukvaliteeti ja on sobiv kõigile olenemata soost, vanusest või varasemast kokkupuutest joogaga.

Ühekordne osaluspanus 10.-; kuukaart (4 korda) 35.-

Tunnid sobivad nii esmakordsele huvilisele, kui varasema joogakogemusega osalejale.

Kaasa võta oma joogamatt, pleed, veepudel ja vali riietus mugav, võimalikult naturaalsest materjalist, heledates toonides.

Tunde viib läbi Kalli Suga/Nishan Priya Kaur, rahvusvaheliselt sertifitseeritud (KRI) kundalini jooga õpetaja, kogemuspraktik ja lapsevanemate nõustaja. Juhendab laste, noorte, rasedate, emme-beebi ja seeniorite joogatunde. Kalli kuulub rahvusvahelisse kundalini jooga õpetajate organisatsiooni IKYTA ja osaleb Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu juhatuse tegevuses.
 

Korraldaja
KalliKodu
info@kallikodu.ee, kontakttelefon: +37255601768