Kundalini jooga PESAS - Avanedes Armastusele

Uus kundalini jooga grupp imelises PESA-s alates 13.09.2018
Tunnid toimuvad neljapäeviti kell 17.15-18.45

Kundalini jooga on teadlikkuse jooga, mille iidsetel õpetustel põhinev täpne tehnoloogia võimaldab läheneda inimeksistentsile holistiliselt. Läbi füüsilise keha ja meelte teadliku ning sihipärase treenimise on meil võimalik ühenduda enese tõelise olemusega. Teekonna siht sõltub vaid Sinust enesest ja regulaarse praktikaga võid peagi kogeda üha enam meelerahu enese sees ja ümber. Rohkem rõõmu ja rahulolu pakkuv elu.
Kohalolu, õnne ja see maagiline armastus, mida me kõik igatseme. Erinevad harjutused, hingamistehnikad ja meditatsioonid võimaldavad olla teadlikum ja tasakaalukam ning jõuda läbi neutraalsuse kontakti oma kogupotsentsiaaliga.

Tänus ja rõõmus olen sellel imelisel avastamise ja avanemise teekonnal Sinu kaaslane!

Ühekordne tasakaalupanus 11€
Kehtivad KalliKodu 5 ja 10 korra kaardid kõigile, kes osalevad teistes gruppides.

Samuti saab kasutada õpilaste jt soodustusi!
Kui külluse tasane voog on ainus takistus tundides osalemiseks, võta julgesti ühendust - kui on soov, leidub ka lahendus ;-)

Tunnid sobivad nii esmakordsele huvilisele, kui varasema joogakogemusega osalejale. 

Tunde viib läbi Nishan Priya Kaur, rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja, KalliKodu ja Laste Joogaruum Hingelind asutaja, kogemuspraktik ja lapsevanemate nõustaja.
IKYTA (International Kundalini Yoga Teacher Assotsatsion)- Rahvusvahelise Kundalini Jooga Õpetajate Assotsatsiooni ja Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu liige (IKYTA Eesti).

Lisainfo: www.kallikodu.ee/kontakt/meist/
Kontakt: info@kallikodu.ee ; tel: 55 601768

Korraldaja
KalliKodu
info@kallikodu.ee, kontakttelefon: +372 55601768