Loengu- ja treeninguseeria "Tervis sinu enda kätes"

Töökeel: 
Eesti
12-95€
Võimalik osta pileteid eraldi sündmustele; kõikide loengute ühispass; kõikide joogatreeningute ühispass või kogu seeria üldpass kõikidele sündmustele

Terve keha ja vaim on täna vahest olulisemadki kui seni. Just seetõttu oleme ellu kutsunud loengu- ja treeningusarja “TERVIS SINU ENDA KÄTES”, mis hõlmab eneses kahe oma ala asjatundja läbiviidavaid harivaid ja tervistavaid sündmusi. Selline sümbioos turgutab meie keha nii füüsilisest kui psüühilisest aspektist, andes kaasa praktilisi nõuandeid viimaste eest hoolitsemiseks nii praegu kui tulevikus. Elame maailmas, kus tulevik on mõneti määramatu, ning just seetõttu on oma immuunsuse turgutamine ja oskus stressiga ümber käia mõlemad äärmiselt olulised. Kuidas oma keha ja vaim stressist vabastada läbi toitumise, treeningu ja meelelaadi – tule ja saa asjatundjate juhendamisel teada.

---

Sarja kuuluvad 4 loengut dr Riina Raudsiku poolt ja 4 joogatreeningut Reet Remmeli juhtimisel.

16.11 KEHA TERVIKLIK KÄSITLUS ENERGEETILISEST ASPEKTIST

Avaloengus ei saa üle ega ümber sellest, et peame rääkima lahti inimkeha tervikliku olemuse selle energeetilisest aspektist. Inimene ei ole hunnik liha, luid või rasva ja kui me saame aru keha toimimisest, siis saame ka aru sellest, et iga inimene on võimeline ennast ise tervendama igal eluhetkel. Lihtsalt on vaja saada infot, kuidas seda teha.

 

18.11 JOOGATREENING

 

23.11 VEE JA MINERAALIDE TÄHTSUS ORGANSÜSTEEMIDE TÖÖS

Inimese sisekeskkond määrab, kas te olete terve või haige, ainult see ja mitte miski muu. Meie keskkond on 70-80 % vesi. Seisev vesi läheb haisema ja see kehtib ka meie tervisliku seisundi kohta. Veepuudusel haiseb higi, lehkab suu ja uriin, väljaheide, kuivavad silmad, suu ja limaskestad, kõrvavaik muutub paksuks ja ei välju enam loomulikult kõrvadest, arenevad põletikulised autoimmuunhaigused jne. Milline on vesi, mida me peaksime jooma ja miks just selline, sellest räägimegi.

 

25.11 JOOGATREENING

 

30.11 EMOTSIOONIDE MÕJU FÜÜSILISELE KEHALE

Inimesed kipuvad eirama või mitte mõistma nähtamatute stressorite mõju meie kehale, mistõttu on otstarbekas lahti rääkida kehakeemia läbi emotsioonide. Kuidas keemiliste protsesside kaudu juhitakse meie ainevahetuslikke protsesse ja miks on inimkond juba ammu märganud, et vihastades või muretsedes võime haigeks jääda, miks hirmunud olekus süda peksma hakkab või higistamine suureneb, inimene näost kahvatuks muutub või hoopis kõht lahti läheb.

 

02.11 JOOGATREENING

 

07.12 PAASTUMISEST JA AUTOFAAGIAST KUI TERVISE ÜHEST ALUSTALAST

2016. aastal sai jaapanlasest mikrobioloog Nobeli preemia autofaagia protsesside selgitamise eest. Sellega seoses on edumeelse meditsiini propageerijad ja toitumisnõustajad hakanud selgitama paastumise tähtsust igapäeva elus. Millised on paastumise igapäevased võimalused ja miks see organismile kasulik on, sellest räägime.

 

09.12 JOOGATREENING

---

Dr RIINA RAUDSIK on 40-aastase staažiga tohter, keda tema kolleegid kas pooldavad või sarjavad tema „teistmoodi” vaadete pärast. Ometi armastavad patsiendid teda palavalt ning kuna Riina maailmapildis ühenduvad akadeemiline tõenduspõhine meditsiin ja n-ö alternatiivsed tervenduspraktikad, siis peetakse teda pigem suureks novaatoriks, kes aitab patsientidel leida õige tee, et oma hädadega nii pro- kui retroaktiivselt ise toime tulla. Lõppeks saame me enda jaoks ise alati enim ära teha, kuid vajame selleks suuniseid. Tore, kui neid jagab kogenud arst, kes on õppinud inimest tundma nagu tema kolleegidki ja samas jaksab ennast täiendada ka teiste vaatenurkadega. Kindlasti seisame meditsiinis nagu paljudes muudeski valdkondades täna murrangulise ajastu keskel ja iga uus lähenemine hirmutab, ent arengud just nii toimivadki.

---

JOOGA – treening meele ja keha tervendamiseks

- Kas oled oma eluga rahul?

- Kas kellegi sõnad ja teod võivad häirida Su meelerahu?

- Kas tegeled eeskätt Sulle oluliste asjadega?

- Kas tunned end vabalt oma kehas?

Võti on Sinu enda kätes. Kui valitsed oma mõtet, valitsed ka oma tahet. Tule joogasse!

Mindful jooga on nii vaimne kui ka füüsiline praktika. Tunni lõppedes on meel rahunenud, keha sirgunud ja vaim avardunud. Oled puhanud! Oskad korraldada oma elu täie teadlikkusega, oluline ja vähemoluline rivistuvad tegemistes iseenesest õigesse järjekorda. Kui oled järjekindel, saad nagu möödaminnes ka terve ja paindliku keha. Naudid elu!

Kohapeal on olemas kvaliteetsed Airex matid, kuid soovi korral võib kaasa võtta isikliku joogamati ning sokid ja pleedi või väikse teki, mille all oleks lõpulõdvestuse ajal mõnus puhata. Selga spordiriided. Reeglina treening higistama ei aja, kuid väike käterätik oleks teretulnud. Treening sobib algajatele ja ka neile, kel on joogatamises olnud pikem paus.

REET REMMEL on tegelenud joogaga üle 20 aasta. Joogaõpetaja sai temast Indias, jooga sünnimaal. Reet õpetab joogat Sisekaitseakadeemias, grupid on ka Kesklinna Sotsiaalkeskuses ning Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemias, samuti individuaaltreeningud.

"Elu on ime! Kingi endale võimalus seda nautida!" - Reet Remmel

---

Pileteid üritustele saab osta Fienta.ee'st või Piletilevi müügipunktidest (lisandub Piletilevi vahendustasu).

 

Ühe loengu pääsme hind on 20 € ja kogu loenguseeria (4 loengut) pääse on 60 €.

Ühe joogatreeningu pääsme hind on 12 € ja kogu joogaseeria (4 treeningut) pääse on 40 €.

Terve sarja (4 loengut + 4 joogat) pääse on 95 €.

 

Soeta pääsmed siit:

Piletilevi: www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/riina-raudsiku-loengud-ja-reet-remmeli-jooga-tervis-sinu-enda-kates-72648/

Fienta: fienta.com/et?country=ee&q=tervis%20sinu%20enda%20k%C3%A4tes

---

Koolitusi läbi viies jälgime ise ja kutsume üles ka teid jälgima järgmiseid juhiseid oma terviste hoidmiseks:

Haigena püsime kodus - ka siis, kui haigusnähud on kerged!

Peseme ja desinfitseerime käsi! Vastavad võimalused on meie koolitusruumides olemas.

Hoiame distantsi ja kanname maski! Toolid on koolitusruumis hajutatud, maskid on soovi korral saadaval registreerimislauas.

Hoiame ennast ja lähedasi ning kasutame ametlikku mobiilirakendust - lae see alla lehelt hoia.me!

Korraldaja
ERP Medical OÜ / Kadaka Konverentsid
tiina.jokinen@erpmusic.com, kontakttelefon: 509 3766