1

MAKSIMODUS 6. - 12.klassi ja tudengiealistele noormeestele ja neidudele

13 - 26a.
Töökeel: 
Eesti
Vene
Inglise
Soome
Oleneb osavõtust
http://www.swingtants.ee/hinnakiri/
N, 09.04.20 kell 18:30 - N, 09.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
R, 10.04.20 kell 18:30 - R, 10.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
L, 11.04.20 kell 18:30 - L, 11.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
P, 12.04.20 kell 18:30 - P, 12.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
E, 13.04.20 kell 18:30 - E, 13.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
T, 14.04.20 kell 18:30 - T, 14.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
K, 15.04.20 kell 18:30 - K, 15.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
N, 16.04.20 kell 18:30 - N, 16.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
R, 17.04.20 kell 18:30 - R, 17.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
L, 18.04.20 kell 18:30 - L, 18.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
P, 19.04.20 kell 18:30 - P, 19.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
E, 20.04.20 kell 18:30 - E, 20.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
T, 21.04.20 kell 18:30 - T, 21.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
K, 22.04.20 kell 18:30 - K, 22.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
N, 23.04.20 kell 18:30 - N, 23.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
R, 24.04.20 kell 18:30 - R, 24.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
L, 25.04.20 kell 18:30 - L, 25.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
P, 26.04.20 kell 18:30 - P, 26.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
E, 27.04.20 kell 18:30 - E, 27.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
T, 28.04.20 kell 18:30 - T, 28.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
K, 29.04.20 kell 18:30 - K, 29.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
N, 30.04.20 kell 18:30 - N, 30.04.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
R, 01.05.20 kell 18:30 - R, 01.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
L, 02.05.20 kell 18:30 - L, 02.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
P, 03.05.20 kell 18:30 - P, 03.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
E, 04.05.20 kell 18:30 - E, 04.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
T, 05.05.20 kell 18:30 - T, 05.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
K, 06.05.20 kell 18:30 - K, 06.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
N, 07.05.20 kell 18:30 - N, 07.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
R, 08.05.20 kell 18:30 - R, 08.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
L, 09.05.20 kell 18:30 - L, 09.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
P, 10.05.20 kell 18:30 - P, 10.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
E, 11.05.20 kell 18:30 - E, 11.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
T, 12.05.20 kell 18:30 - T, 12.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
K, 13.05.20 kell 18:30 - K, 13.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
N, 14.05.20 kell 18:30 - N, 14.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
R, 15.05.20 kell 18:30 - R, 15.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
L, 16.05.20 kell 18:30 - L, 16.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
P, 17.05.20 kell 18:30 - P, 17.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
E, 18.05.20 kell 18:30 - E, 18.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
T, 19.05.20 kell 18:30 - T, 19.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
K, 20.05.20 kell 18:30 - K, 20.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
N, 21.05.20 kell 18:30 - N, 21.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
R, 22.05.20 kell 18:30 - R, 22.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
L, 23.05.20 kell 18:30 - L, 23.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
P, 24.05.20 kell 18:30 - P, 24.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
E, 25.05.20 kell 18:30 - E, 25.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
T, 26.05.20 kell 18:30 - T, 26.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
K, 27.05.20 kell 18:30 - K, 27.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
N, 28.05.20 kell 18:30 - N, 28.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
R, 29.05.20 kell 18:30 - R, 29.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
L, 30.05.20 kell 18:30 - L, 30.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
P, 31.05.20 kell 18:30 - P, 31.05.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
E, 01.06.20 kell 18:30 - E, 01.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
T, 02.06.20 kell 18:30 - T, 02.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
K, 03.06.20 kell 18:30 - K, 03.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
N, 04.06.20 kell 18:30 - N, 04.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
R, 05.06.20 kell 18:30 - R, 05.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
L, 06.06.20 kell 18:30 - L, 06.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
P, 07.06.20 kell 18:30 - P, 07.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
E, 08.06.20 kell 18:30 - E, 08.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
T, 09.06.20 kell 18:30 - T, 09.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
K, 10.06.20 kell 18:30 - K, 10.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
N, 11.06.20 kell 18:30 - N, 11.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
R, 12.06.20 kell 18:30 - R, 12.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
L, 13.06.20 kell 18:30 - L, 13.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
P, 14.06.20 kell 18:30 - P, 14.06.20 kell 20:00
Erinevad kohad Kesklinnas
Näita kõiki

MAKSIMODUS on Tantsu- ja kultuurikodu MODUS rühm 6. - 12.klassi ja tudengiealistele noormeestele ja neidudele. Vastavalt soovile ja valikule saab tegeleda erinevate huvitegevustega Tallinna kesklinnas:
- soolo swing: esmaspäeviti kell 18.30 - 20.00 Kaarli koolis, Toompuiestee 4 (õpetaja Sirli Kriis-Kalm)
- stepp algajatele: esmaspäeviti kell 18.30 - 20.00 Kaarli koolis, Toompuiestee 4 (õpetaja Piret Torm-Kriis)
- kultuuriklubi SETOLOOD: kolmapäeviti kell 17.30 - 19.00 Seto salongis, Narva mnt. 46 (juhendaja Piret Torm-Kriis)
- paaris swing ja stepp: neljapäeviti kell 18.30 - 20.30 Kadrioru Saksa Gümnaasiumi peeglisaalis, Gonsiori 38 (õpetaja Sirli Kriis-Kalm)
- karmoškaõpe: neljapäeviti 2x kuus kell 13 - 21 vastavalt graafikule Seto salongis, Narva mnt. 46 (õpetaja Evelin Leima)
- akrobaatika: reedeti kell 17.00 - 18.30 Kadrioru Saksa Gümnaasiumi peeglisaalis, Gonsiori 38 (treener Viktor Saaron)
- Lähis-Ida tantsud noormeestele: laupäeviti kell 16.30 - 17.30 Kaarli koolis, Toompuiestee 4 (õpetaja Kirsi Mari Lepik)
- rahvatants: pühapäeviti kell 16.00 - 17.15 Eesti Rahvusvahelises Koolis, Juhkentali 18 (õpetajad Elisa Arus ja Indrek Pihl)
- pärimustants: pühapäeviti kell 16.00 - 17.15 Eesti Rahvusvahelises Koolis, Juhkentali 18 (õpetaja Piret Torm-Kriis)
Kõige pakutavaga saab lähemalt tutvuda kodulehel www.swingtants.ee ; samuti FB www.facebook.com/tantsutruppmodus/  

Korraldaja
Tantsutrupp MODUS
modus@swingtants.ee, kontakttelefon: +3725177614