1

Meridiaanide Yin live muusikaga

Yin jooga on rahulik ja venitav joogastiil. Yin (vastuvõtlik, olemises kohale jäämine) märgib siin vastuvõtmist tähelepanu ja heatahtlikkusega. See on hea praktika enda tunnetuse avardamiseks.

Kursus sobib nii algajale kui ka edasijõudnule. Paindlikkus tuleb ajaga, see pole eelduseks. Kursus on üles ehitatud haarama kogu keha, tehes vähem ja kogedes rohkem. Iga tund annab fookuse ühele Hiina meditsiinis tuntud elemendile (vesi, puu, tuli, maa, metall). Kehas meridiaanidele - energia kanalitele. Selle kursuse teeb eriliseks see, et muusika sünnib kohapeal iga kord erinevalt ja toetab vastava elemendi tasakaalustamist.

Juhendaja Eeva Kallis on kauaaegne vabastava tantsu ja jooga praktik, sertifitseeritud õpetaja.Ta on tegelenud 25 aastat teadlikuse ja kehatöö praktikatega, jooga, hingamise, meditatsiooniga.

Juhendaja Andres Vihterpal on masinamuusika (elektronmuusika) alal asjaarmastaja, seetõttu on masinamuusika oma lõputuna näivate võimalustega pakkunud talle hetki olla ja elada täiesti teiste seadustega maailmas. Tajuda väljakutse põnevust, nõutuse ja läbikukkumise masendust ja samas ka kirjeldamatut vabaduse ning sügava rahu tunnet kui miski tundub korda läinud olevat - ehk kõike sellist, mida ühe inimese elu sisaldama peakski.

 

ASUKOHT: Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14

AEG: Teisipäeviti 12. märtsist 23. aprillini (2019) kell 18.00-20.00

MAHT: 8 x 2h

JUHENDAJAD: Eeva Kallis ja Andres Vihterpal

GRUPI SUURUS: 15 inimest

HIND: 119 € / 101,15 €

SOODUSTUS: -15% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule

ROHKEM INFOT: Tallinna Õpetajate Maja kodulehel

 

Korraldaja
Tallinna Õpetajate Maja
tiiu@opetajatemaja.ee, kontakttelefon: 615 5162