Mindful body täiskasvanutele

Töökeel: 
Eesti
Vene
Inglise
Iga stiili proovitund on tasuta!
Paketihinnad alates 45€/kuus

 

Kutsume täiskasvanuid enda tööpäeva lõunapausil tegema mõnusat virgutust! 

​Liikumine on terve keha A-B-C ning venitamine on kui massaaž, mida igaüks saab endale ise teha. Venitamine annab võimaluse paljud elustiilist ning tööst tingitud lihaspingeid ja füüsilisi probleeme leevendada ning pikemaajaliselt harjutusi tehes ka neid kõrvaldada. Painduvuse arendamine annab kogu kehale mõnusalt üldkoormust - harjutusi tehes saavad tööd erinevad lihasgrupid. Minu tundides saavad lihased läbi kombinatsiooni tantsulisest liikumisest, üldfüüsilistest harjutustest ning joogast paraja koormuse ning venituse.

Janela endast: "Juba 4-aastasena keerutasin panin kodus kokku kavasid Modern Talkingu vinüüllt tulnud lugudele järgi ning sealt edasi on minu süda alati tuksunud tantsu ja liikumise rütmis. Alates 1. klassist tegin 12 aastat iluvõimlemist, sinna kõrvale kaks aastat paarisakrobaatikat, jooksvalt kooliajal ka kergejõustikut. Hilisemalt olen käinud erinevates tantsutrennides, sh ka ballets; joogas, jooksnud või pikemaid distantse kõndinud.

Olen end harinud skeletilise ja lihaselise anatoomia poolelt (University of Michigan), õppinud treeninguteadust (University of Colorado Boulder) ning läbinud RYT 200h Joogaõpetaja kursuse (anatoomia, Hatha, Vinyasa ja Yin jooga) Yoga Alliance poolt registreeritud Black Dog Joogastuudios."

Mindful Body tunnid iga teisipäev ja neljapäev kell 12:00-12:45 Free Flow Studios, aadressil Viru 4. Tunnid algavad alates oktoobrikuust! 

Lisainfo: http://freeflowstudio.eu

Korraldaja
Free Flow Studio
info@freeflowstudio.eu, kontakttelefon: 56631967