MINIMODUS 3-6a. poistele ja tüdrukutele

3-6a.
Töökeel: 
Eesti
Vene
Inglise
Soome
Tutvumistund tasuta; üksiktund 10€; kuutasu 30€

MINIMODUS 3-6a. poistele ja tüdrukutele: Piret Torm-Kriisi abiga tantsitakse esimesed tantsud, lauldakse laulud, mängitakse mängud.

Piret julgustab väikesi tantsusõpru tantsima mitmel erineval moel (swing, stepp, pärimustants, loovtants jm), laulma, võimlema, kukerpallitama. Põhiliselt on lapsed tunnis iseseisvalt, aga vajadusel koos vanemaga – ikka nii, kuidas laps end kõige paremini tunneb.
Tere tulemast teisipäeviti kell 18.30 – 19.30  EKNK Toompea Koguduse lastetuppa!

MINIMODUS on uks muusika- ja tantsumaailma kõige pisemate tantsusõprade jaoks.  Muusika- ja tantsuhariduse väärtus lapse arengus on asendamatu. Muusika ja tants pakuvad naudingut ja puhkust, intellektuaalset ja emotsionaalset rahulolu, arendavad tajusid ja füüsilist koordinatsiooni, pakuvad võimalusi nii individuaalseteks kui grupi tegevusteks ja võimalusi loominguliseks eneseväljenduseks.

Lapsed osalevad muusikalistes tegevustes, kasutades häält, lihtsaid rütmipille ja erinevaid kehaosi arendamaks muusikalisi ja koreograafilisi võimeid. Tutvus tantsukunstiga puudutab võimalikult erinevaid tantsustiile, sealhulgas swing-, stepp- ja rahvatantsu, laulu-, tantsu- ja liikumismänge, võimlemist, akrobaatikat jmt. Kõik lapsed osalevad tundides oma võimete piires.

Esinemistega pakutakse lastele võimalusi oma oskuste demonstreerimiseks ent esinemised ei ole MINIMODUSes eesmärgiks omaette.

MINIMODUS - siit saab staaritee alguse!

Korraldaja
Tantsutrupp MODUS
modus@swingtants.ee, kontakttelefon: +3725177614