Minu keha ja liikumine 50 +

Töökeel: 
Eesti
kuutasu 16-21 €

Milline on minu vastupidavus? Milline on minu liikumisvõime liigestest? Mis annab mulle energiat? Mis tekitab minus head enesetunnet? Nendele ja paljudele teistelegi küsimustele vastuse saamiseks on ainult üks moodus – oma keha ja liikumist paremini tundma saada.

Treeningtunnid annavad võimaluse avastada oma keha, selle väljendusvahendeid ja väljendusrikkust. Tundides tehtu suunab tegelema õige kehatööga ja toetavate harjutustega nt. kaela- ja põlveliigeste probleemide puhul vältimaks vigastusi ja ülekoormust. Ja kui keha saab endast teadlikumaks, saab rõõmsaks ka meel.

50+ vanuses osalejad omavad teadmisi, mis neile sobib ja mis mitte, nad omavad elukogemust ja sooritavad seda, mis neile mõistlik tundub.
Püüame koos avastada ja leida, millistest harjutustest ja mis kehapiirkondadele on kõige enam vajaka. Kindlasti püüame treeningutes üleval hoida ka mängulisust (nt. Voldemar Panso on selle vajadust õppeprotsessis eriti rõhutanud). Samuti tegeleb treener osalejatega individuaalselt, sest selles eas ilmnevad nii selja- kui põlvevalud jne.

Treeningtund koosneb kolmest osast:
* soojendus;
* põhiosa (nt. erinevate tantsustiilide treeningtundides sooritatav; aeroobsed liikumised);
* venitused.

Juhendaja Ülle Toming on tuntud varietee- ja estraadiartist.

Korraldaja
Tallinna Rahvaülikool
info@kultuur.ee, kontakttelefon: 56 901 707